Wystarczył jeden post Arkadiusza Tańculi, żeby wywołać lawinę! Chodzi o rewanż z Mateuszem Murańskim na FAME MMA 12

2021-10-18 15:29
Arkadiusz Tańcula, Mateusz Murański
Autor: Instagram/ arkadiusz_tancula, mateusz_muranski Arkadiusz Tańcula, Mateusz Murański

Po pierwszej walce Arkadiusza Tańculi z Mateuszem Murańskim na FAME MMA 10, fani freak fightowej federacji długo mogli zbierać szczęki z podłogi. "Muran", który przegrał to starcie na punkty teraz będzie miał możliwość zrewanżowania się swojemu wrogowi podczas gali FAME MMA 12. Gdy tylko starcie to zostało ogłoszone przez federację i samego Tańculę na Instagramie, dostał on masę wiadomości od internautów.

Arkadiusz Tańcula jako jeden z nielicznych zawodników FAME MMA, będzie miał okazję pojawić się w oktagonie na trzeciej, kolejnej gali freak fightowej federacji. Po tym, jak "AroY" wałczył z Mateuszem Murańskim na FAME MMA 10, już 12. listopada na gali FAME MMA 12 będzie miał okazję powtórnie spotkać się ze swoim niegdysiejszym kolegą, a dziś rywalem, co zostało potwierdzone na pierwszej konferencji prasowej przed FAME MMA 12. Pierwsze starcie pomiędzy Tańculą i "Muranem" dostarczyło widzom wielu emocji, przede wszystkim przez fakt, że po ogłoszeniu werdyktu sędziowskiego, "AroY" trafił pod butle z tlenem, a w oktagonie pojawiły się nosze. Po tym, jak FAME MMA ogłosiło rewanżowe starcie Tańculi z Murańskim, pod postem gwiazdy serialu "Lombard. Życie pod zastaw" ruszyła lawina komentarzy, również od gwiazd.

Szokujące oskarżenia pod adresem Conora McGregora! Poważne problemy gwiazdy UFC, miał pobić DJ'a

Zobaczcie, jakie ring girls pojawiły się na ostatniej gali FAME MMA 11, klikając w naszą galerię zdjęć poniżej!

Tańcula dostał masę wiadomości przed walką z Mateuszem Murańskim! Nie zabrakło szczerych próśb

Kibice Arkadiusza Tańculi mają w pamięci, jak niewiele brakowało, aby Mateusz Murański wyszedł zwycięsko z oktagonu podczas gali FAME MMA 10. W trzeciej rundzie "AroY" ledwo trzymał się na nogach i jedynie jego silna wola sprawiła, że nie padł na deski i wytrwał do końcowego gongu. Tym razem jego fani mają nadzieję, że Tańcula skończy to starcie o wiele szybciej. 

Esmeralda Godlewska szokująco o depresji. Chciała odebrać sobie życie. Poruszające słowa przed TOTALbet Punchdown 5

- Powodzenia - napisał pod postem Tańculi na Instagramie Dominik Abus z programu "Gogglebox. Przed telewizorem" TTV. - Proszę skończ to w pierwszej rundzie - napisała Magdalena "Maluba" Lubacz, zwyciężczyni 3. edycji "Projektu Lady" TVN. Internauci, którzy obserwują profil na Instagramie Arkadiusza Tańculi dołączyli się do komentarzy celebrytów wstawiając hasztag #teamtańcula, który ma dodać gwieździe FAME MMA motywacji przed jego rewanżem z Mateuszem Murańskim. 

Krzysztof Radzikowski z "Gogglebox TTV" porównany do Mariusza Pudzianowskiego. Szczere wyznanie o walce

Sonda
Fame MMA 12: Murański - Tańcula. Kto wygra?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze