Adam Małysz brutalnie oskarżony przez byłego trenera. Miał oszukiwać i być żądny pieniędzy, wyznanie szkoleniowca szokuje

2021-05-11 11:07 MW
Adam Małysz
Autor: Marcin Gadomski Adam Małysz

Adam Małysz jest postacią, która przez lata kojarzyła się pozytywnie polskim kibicom. "Orzeł z Wisły" dostarczył Polakom wielu, wspaniałych wspomnień i zapisał się na zawsze w historii polskiego sportu. Niestety, nie wszystkim postać Małysza kojarzy się tak pozytywnie. Były szkoleniowiec skoczka postanowił zaatakować go publicznie i nie szczędził mu poważnych zarzutów. Nie dość, że Małysz miał go oszukiwać, to jeszcze być żądnym pieniędzy.

Adam Małysz jest postacią, która po dziś powoduje wielkie emocje wśród fanów polskiego sportu. Wszyscy kibice mają w pamięci wielkie triumfy skoczka, wybuch "Małyszomanii" i wspólne, rodzinne oglądanie konkursów Pucharu Świata. Okazuje się, że istnieje człowiek, który nie ma tak pozytywnego obrazu Małysza i po latach wytyka mu niewygodne wątki z przeszłości. Mowa o byłym szkoleniowcu skoczka - Pavle Mikesce, który w wywiadzie z portalem "skijumping.pl" publicznie oskarżył kultowego sportowca.

Adam Małysz oskarżany przez byłego trenera. Poważne zarzuty w wywiadzie z polskimi mediami

Pavel Mikeska pracował z Małyszem pod koniec lat 90., a więc w okresie, w którym o "Orle z Wisły" zaczęło robić się głośno. Mimo że najlepszy okres nastał za kadencji trenera Apoloniusza Tajnera, to wydawać się mogło, że relacje Czecha i polskiego mistrza po latach są bardzo dobre. Zdaniem szkoleniowca, w trakcie ich współpracy doszło do wielu, nieprzyjemnych zdarzeń, które były zainicjowane przez polskiego skoczka. Mowa między innymi o wielkim łaknieniu pieniędzy i nagród, które miały być charakterystyczne dla olimpijczyka, a także o oszustwie, którego mial się dopuścić.

Małysz miał być zachłanny na pieniądze i okłamywać czeskiego szkoleniowca? Nieprawdopodobne wyznanie

Okazuje się, że Mikeska ma po latach wielkie pretensje do swojego byłego podopiecznego i uważa, że kariera szkoczka owiana jest wieloma, niewygodnymi faktami. Jakie zarzuty padły pod adresem Adama Małysza? Czy skoczek oszukiwał trenera reprezentacji narodowej? O tym przekonasz się, czytając galerię poniżej.

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze