Adam Małysz jakiego nie znacie. Tak romantycznego wpisu nie widzieliście dawno [ZDJĘCIE]

2019-09-09 19:00 JWa
Adam Małysz z żoną Izą
Autor: Paweł Nowak Adam Małysz z żoną Izą

Adam Małysz przez lata był idolem kibiców sportowych w naszym kraju. Jako skoczek narciarski odnosił sukcesy na największych imprezach w swojej dyscyplinie. Przez całą karierę mocno wspierała go ukochana żona Iza. Życie ze sportowcem nie należy do najprostszych, ale wybranka serca "Orła z Wisły" nie baczyła na przeciwności. Nic dziwnego, że uczucie tej dwójki wciąż płonie, a Małysz zadedykował małżonce romantyczny wakacyjny wpis.

Adam Małysz w swojej karierze osiągał sukcesy na najważniejszych wydarzeniach sportowych. W domowej gablotce może cieszyć wzrok medalami igrzysk olimpijskich czy mistrzostw świata w skokach narciarskich. Przez cały czas mocno wspierała go ukochana żona. To właśnie pani Iza opiekowała się domem, gdy "Orzeł z Wisły" przez wiele miesięcy znajdował się na zgrupowaniach czy zawodach. Kobieta była także blisko, gdy skoczek odnosił swoje sukcesy i podróżowała za nim w miarę możliwości po całym świecie. Nie może więc dziwić, że Adam Małysz jest bardzo wdzięczny swojej małżonce.

Po zakończeniu kariery Małysz nie rozstał się ze sportem. Znalazł zatrudnienie w Polskim Związku Narciarskim, gdzie pracuje jako dyrektor. Ma także więcej czasu na życie prywatne. W związku z tym postanowił zabrać ukochaną na wczasy do Grecji. Stamtąd wrzucił na Instagrama fotkę, którą opatrzył romantycznym podpisem.

"Powiem wam, że Grecja to bardzo romantyczne miejsce. Z kim innym lepiej wypoczywać, jak nie z żoną?" - napisał Adam Małysz na portalu społecznościowym przy zdjęciu z wybranką serca.