Adam Małysz dostał wiadomość, po której reakcja mogła być tylko jedna. Aż zabrakło słów

2021-03-04 12:34 mso
Adam Małysz
Autor: SE Adam Małysz

Kto jest największą legendą polskich sportów zimowych? Autorem pierwszych ogromnych sukcesów skoków narciarskich nad Wisłą był oczywiście Adam Małysz. To po jego wynikach w całym kraju zapanowała słynna "Małyszomania", która podtrzymała zachwyt Polaków do dziś. Na Instagramie słynny polski skoczek otrzymał wyjątkową wiadomość. Trudno nie odnieść wrażenia, że jest w niej mnóstwo prawdy. Do głowy przychodzi tylko jeden komentarz!

Dziesiątki tysięcy gromadzą się pod Wielką Krokwią, by oglądać zmagania najlepszych skoczków! Przed laty Zakopane otrzymało zmasowany "atak" w wysokości niemal 100 tysięcy kibiców, którzy jeszcze w XX wieku chcieli podziwiać skoczków walczących o miano tego najlepszego. W Polsce "boom" na skoki narciarskie rozpoczął Adam Małysz, który licznymi sukcesami podbił serca fanów. Ujął ich nie tylko wynikami, ale także niezwykłą skromnością. Po latach wszyscy pamiętają niezwykłe starty Małysza - czy to na mistrzostwach świata, Igrzyskach Olimpijskich czy w Pucharze Świata. Jeden z najbardziej utytułowanych zawodników w historii otrzymał na Instagramie bardzo ważną wiadomość. Reakcja po niej może być tylko jedna! Słowa nie są potrzebne! O co chodzi? Sprawdźcie w galerii poniżej!

To dlatego Dawid Kubacki i jego żona tak świetnie się dogadują. Wiek Marty Kubackiej wyjaśnia wszystko

Adam Małysz to postac w Polsce niemal święta! Jego sukcesy przeszły do historii światowego sportu. Czy w ślad za nim, a także Kamilem Stochem czy Dawidem Kubackim pójdą także kolejni sportowcy? Mamy taką nadzieję!

Migalski zaatakował Piotra Żyłę. Padło bardzo niewygodne pytanie i wylała się FALA WŚCIEKŁOŚCI

Komentarze
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze