Adam Małysz zdradził, co dalej z Dawidem Kubackim! Padły ważne słowa [TYLKO U NAS]

2022-01-04 19:36
Adam Małysz, Dawid Kubacki
Autor: Cyfra Sport, SE Adam Małysz zdradził, co dalej z Dawidem Kubackim

Polscy skoczkowie narciarscy od początku nowego sezonu Pucharu Świata skaczą znacznie poniżej oczekiwań, nierzadko mając nawet problemy z zakwalifikowaniem się do serii finałowej, a także do samego konkursu. Biało-czerwoni nie przełamali się podczas 70. Turnieju Czterech Skoczni, przez co Kamil Stoch przedwcześnie zakończył swój udział w imprezie. Przed wyjazdem do Bischofschofen, Adam Małysz zdradził także co z Dawidem Kubackim.

Polscy fani skoków narciarskich w ostatnich latach z zapartym tchem śledzili kolejne konkursy wiedząc, że Biało-czerwoni mają w swojej kadrze kilku skoczków, którzy nieustannie walczyli o podium i wygrywali kolejne zawody oraz imprezy. Początek sezonu 2021/22 Pucharu Świata to jednak prawdziwy koszmar zarówno dla zawodników polskiej kadry, jak i ich fanów. Biało-czerwoni przechodzą ogromny kryzys, z którego nie wyszli nawet pomimo długiej przerwy świątecznej i specjalnego obozu w Ramsau. To sprawiło, że po dwóch konkursach 70. Turnieju Czterech Skoczni, Kamil Stoch został wycofany z imprezy i wrócił do domu, aby poukładać sobie w głowie to, co działo się w ostatnich tygodniach. Dyspozycję polskich skoczków niejednokrotnie komentował już Adam Małysz, który zabrał głos również przed zmaganiami w Bischofshofen. 

Znamy plany na ostatnie konkursy Turnieju Czterech Skoczni! Zawodników czeka prawdziwy maraton

Adam Małysz szczerze o sytuacji polskich skoczków 

Gdy światło dzienne ujrzała szokująca dla wielu fanów informacja, że Kamil Stoch zostaje wycofany z Turnieju Czterech Skoczni, wiele osób mogło zastanawiać się, czy ktoś wskoczy na jego miejsce. "Orzeł z Wisły" nie ukrywał jednak, że takie posunięcie nie miałoby sensu, przy okazji po raz kolejny w tym sezonie komentując dyspozycję liderów reprezentacji Polski, takich jak Piotr Żyła, czy Dawid Kubacki. 

Michal Doleżal w końcu zabrał głos. "Jak będziemy panikować, to będzie gorzej"

Zobaczcie, jak mieszka Adam Małysz, zaglądając do naszej galerii zdjęć poniżej!

Orzeł z Wisły zdradził plan na Dawida Kubackiego

Szczególnie ten ostatni powinien mieć się na baczności, bowiem Dawid Kubacki w tym sezonie wziął już udział w specjalnych treningach na skoczni w Ramsau, gdzie miał odzyskać dobrą formę i poprawić swoje skoki. Tak się jednak nie stało. - Dawid nie skacze na tyle, co wszyscy by chcieli - bo to też widać. Zobaczymy co z Dawidem... Jeśli będzie sytuacja taka, że faktycznie nie będzie zdecydowanej poprawy, no to wtedy trenerzy też zadecydują - czy będzie jakiś trening... jeśli będzie gdzie - skwitował sytuację Dawida Kubackiego Adam Małysz przed wyprawą do Bischofshofen. Sprawdźcie, co jeszcze miał do powiedzenia "Orzeł z Wisły", zaglądając do materiału wideo poniżej!

Legendarny skoczek prosto z mostu. To sądzi o Stochu i Doleżalu. Istotne zdanie Ammanna

Sonda
Pekin 2022: Polscy skoczkowie zdobędą medal na Igrzyskach Olimpijskich?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze