Adam Małysz

i

Autor: Instagram/adammalyszofficial Adam Małysz

Nowy projekt "Orła z Wisły"?

Adam Małysz zostanie… raperem? Pojawił się na planie teledysku polskiej gwiazdy, jest zdjęcie

2022-09-06 17:34

Adam Małysz kolejny raz wszystkich zaskoczy?! Nowy prezes Polskiego Związku Narciarskiego nie raz i nie dwa udowadniał, że żadnego wyzwania się nie boi. Okazało się, że ostatnio… pojawił się na planie teledysku jednego z popularniejszych polskich raperów. Czyżby to oznaczało, że już niedługo „Orzeł z Wisły” zadebiutuje w rapie?

Adam Małysz nie boi się żadnych wyzwań i wiemy o tym doskonale od lat. „Orzeł z Wisły” przez lata dawał kibicom wielkie powody do radości, odnosząc największe sukcesy na całym świecie. Kolejne medale mistrzostw świata, triumfy w Pucharze Świata. Z tego kibice kojarzą go znakomicie. Ostatnio miał okazję sprawdzać się w zupełnie nowej roli – dyrektora ds. skoków narciarskich przy Polskim Związku Narciarskim. Przed nim teraz jeszcze ciekawsze zadanie. Czyżby chciał spróbować swoich sił… w rapie?

Wielkie zmiany dla polskich skoczków! Mogą skakać tysiące kilometrów od Polski, wszystko dzieje się na naszych oczach

Małysz wystąpi u boku rapera Libera? Tajemniczy projekt prezesa PZN!

Fani muzyki doskonale kojarzą Libera. Marcin Piotrowski stworzył wiele popularnych utworów. Wśród nich było chociażby „Co z nami będzie?”, „Mijamy się” czy „Nowe szanse”. Współtworzył także z takimi postaciami jak chociażby Doniu, Andrzej Krzywy czy Alicja Węgorzewska.

Adam Małysz nowym prezesem PZN

Czy właśnie planuje projekt z Adamem Małyszem? Wszystko na to wskazuje! W swoich mediach społecznościowych Liber pochwalił się zdjęciem z naszym skoczkiem. Okazało się, że prezes Polskiego Związku Narciarskiego pojawił się na planie teledysku. W jakiej roli? Tego nie wiadomo! Można jedynie spekulować. - Życzymy dalekich lotów w nowej roli i dużo zdrówka – napisał Liber. Jaką rolę miał na myśli? Najprawdopodobniej chodzi o rolę szefa federacji sportów zimowych.

Liber szczerze o Małyszu: Pozostał normalnym, skromnym gościem

Liber nie ukrywał, że współpraca z Adamem Małyszem była przyjemnością.

- "Wybijemy się jak Małysz w Holmenkollen…” Nie było jeszcze okazji oficjalnie podziękować, więc teraz to uczynię. Człowiek, który jest żywą legendą, którego popularność w latach Małyszomanii trudno było do czegoś porównać. A jednak, pozostał normalnym, skromnym gościem, z którym da się porozmawiać na każdy temat. To była wielka przyjemność gościć Cię mistrzu na planie naszego teledysku – napisał raper.

Tak Adam Małysz wyglądał w przeszłości. Zobacz zdjęcia sprzed lat!

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze