Agnieszka Kot w zaawansowanej ciąży stąpa po GOŁYM BETONIE. Zdjęcie żony skoczka jest bardzo zmysłowe

2021-04-07 15:30
Agnieszka Kot
Autor: Instagram/bodybyaga Agnieszka Kot

Ciąża to jeden z najpiękniejszych i najważniejszych momentów w życiu każdej kobiety. Nie może więc dziwić, że panie coraz częściej chcą uwiecznić piękne chwile na zdjęciach. W mediach społecznościowych można zobaczyć wiele wspaniałych sesji fotograficznych kobiet w ciąży. Na taką zdecydowała się również żona polskiego skoczka narciarskiego, Agnieszka Kot. Ukochana Macieja Kota pochwaliła się niedawno bardzo zmysłowym zdjęciem.

Reprezentant Polski w skokach narciarskich pod względem zawodowym ostatnich miesięcy na pewno nie zaliczy do udanych. Kot nieco zniknął z radarów kibiców tej dyscypliny sportu i stracił miejsce w kadrze A. Niekiedy startował w Pucharze Świata, ale w dużej liczbie przypadków miało to mizerny skutek. Skoczek na pewno ma nadzieje, że już niebawem uda mu się wrócić do wysokiej dyspozycji. A będzie miał do tego podwójną motywację. Kot i jego partnerka, Agnieszka w listopadzie ubiegłego roku pochwalili się cudowną nowiną. Małżeństwo niebawem zostanie rodzicami, a ich pierwsze dziecko na świat powinno przyjść w najbliższym czasie. Ukochana skoczka narciarskiego wyjawiła również, że para spodziewa się chłopca. Wszystko wiadomo, dzięki mediom społecznościowym, gdzie Agnieszka Kot jest bardzo aktywna.

Tak wyglądał pierwszy raz Kamila Stocha. Wszystko stało się pośród lasów i na śniegu

Kobieta, która na co dzień jest trenerką personalną, świetnie odnajduje się również w roli modelki. Na jej Instagramie możemy znaleźć bowiem zdjęcia z wyjątkowej, ciążowej sesji. Wiele kobiet chce mieć teraz pamiątkę po okresie ciąży i decyduje się na jedyne w swoim rodzaju fotografie. Jedno z ostatnich zdjęć bardzo mocno spodobało się fankom Agnieszki Kot. Znajdziecie je w galerii poniżej.

Adam Małysz ma majątek, który powala nawet bogaczy! Ile zarobił legendarny skoczek? Niewyobrażalne!

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze