Andrzej Duda napisał prywatny list do Adama Małysza. Odebrała go żona Iza i wszystko zobaczyła

2021-04-12 12:17 Damian Okła
Adam Małysz, Andrzej Duda
Autor: Andrzej Lange/AP Photo Adam Małysz, Andrzej Duda

Dziesiątki wielkich osiągnięć, setki konkursów i niezliczona ilość emocji. Tak pokrótce można opisać całą karierę Adama Małysza, który mimo zakończenia kariery już kilka lat temu, wciąż pozostaje jedną z najpopularniejszych osób w polskim sporcie. Rozpoznawalność Orła z Wisły nieustannie jest ogromna. O tym jak wielkim uznaniem cieszy się Małysz w naszym kraju, może świadczyć fakt, że pamiętał o nim sam prezydent Andrzej Duda, który wysłał do byłego skoczka i jego rodziny specjalny list.

Czasami ciężko znaleźć słowa, które w pełni oddawałaby pełnię dokonań Adama Małysza w jego karierze. Bo w dużej mierze kwestie te wychodzą daleko poza sport. Zawodami z udziałem skoczka z Wisły interesowały się nawet osoby, które na co dzień stroniły od wydarzeń sportowych i nie skupiały się na całości zawodów, a jedynie kolejnymi popisami Małysza. Pokazuje to jedynie, jak wielkie znaczenie dla całego kraju miały dokonania reprezentanta biało-czerwonych. Małysz wciąż cieszy się ogromną popularnością i zapewne już nigdy się to nie zmieni. Młodsi kibice skoków mogą obecnie oglądać Orła z Wisły już w innej roli, ale sprawia to jedynie, że i młodsze pokolenia dowiadują się o jego sukcesach.

Adam Małysz ma majątek, który powala nawet bogaczy! Ile zarobił legendarny skoczek? Niewyobrażalne!

43-latek po kilku latach rozłąki ze skokami zdecydował się na powrót do swojej ukochanej dyscypliny. Obecnie jest dyrektorem do spraw skoków narciarskich i kombinacji norweskiej w PZN, co pozwala mu być blisko najważniejszych wydarzeń, a co więcej, odpowiada za wiele rzeczy w polskiej kadrze. I gdzie by się Małysz nie pojawił, zawsze jest przyjmowany jako jedna z największych gwiazd skoków narciarskich w historii. Wielkim szacunkiem byłego skoczka darzy również prezydent Andrzej Duda.

Tak wygląda praca Izabeli Małysz. Od lat ciężko HARUJE na chleb! Czym zajmuje się żona Adama Małysza?

A świadczyć może o tym m.in. zdjęcie, które na swoim InstaStories opublikowała żona Adama Małysza, Izabela. Na fotografii widać list, który para otrzymała od głowy państwa. - Zdrowych, spokojnych i pogodnych Świąt Zmartwychwstania Pańskiego oraz radości, optymizmu i dobrych myśli dzielonych z bliskimi, życzą Agata Kornhauser-Duda, Małżonka Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej i Andrzej Duda, Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej - cytuje treść listu portal swiatsportu.pl. Wyraźnie widać więc, że Małysz wciąż jest ważną postacią w polskim sporcie.

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze