Adam Małysz

i

Autor: Alex Marcinowski Adam Małysz

Aż musieliśmy usiąść z wrażenia, gdy zobaczyliśmy dom Adama Małysza. W salonie stoi prawdziwy gigant

2022-03-16 13:33

Adam Małysz przez lata swojej wspaniałej kariery mógł zwiedzić mnóstwo zakątków świata. Ponadto legenda skoków nigdy nie ukrywała, że lubi podróżować, co widać również teraz. Ale jego miejscem na ziemi jest niewątpliwie Wisła. To właśnie w rodzinnej miejscowości zdecydował się wybudować dom, który jest ozdobą okolicy. Zdjęcia mieszkania Małysza robią spore wrażenie.

Popularność Adama Małysza mimo upływu lat nie maleje. Orzeł z Wisły wypracował sobie niebywale mocną pozycję w polskim sporcie i ciężko znaleźć drugą taką postać w kraju nad Wisłą. Małysz największe sukcesy odnosił w czasach, gdy Polska nie miała zbyt wielu osiągnięć na międzynarodowej scenie sportowej i cała uwaga skupiła się właśnie na nim.

Izabela Małysz pokazała dwa zjawiskowe zdjęcia. Te widoki u żony Małysza zapierają dech!

Dom Adama Małysza robi wielkie wrażenie. Ozdoba okolicy

Sukcesy sportowe przyniosły Małyszowi nie tylko sławę, ale również pieniądze. Dzięki temu mógł zdecydować się na krok, który w swoim życiu powinien wykonać każdy mężczyzna. Legendarny zawodnik kilka lat temu wybudował w rodzinnej miejscowości dom. Dla Wisły to prawdziwa ozdoba, a Małysz może pochwalić się przepięknym mieszkaniem.

Stefan Horngacher nie miał wyboru. Musiał się do tego posunąć. Od tej decyzji nie ma odwrotu

Dyrektor do spraw skoków narciarskich i kombinacji norweskiej w PZN niejednokrotnie przyznawał, że dbanie o dom sprawia mu sporą przyjemność, a w wolnych chwilach może pozwalać sobie na dbanie o ogród, majsterkowanie, czy inne czynności związane z utrzymaniem domu jednorodzinnego. Widać to również w mediach społecznościowych. Zdjęcia możecie zobaczyć w galerii poniżej. Zobaczycie w niej dużych rozmiarów telewizor zdobiący salon.

Dom Adama Małysza zachwyca. Wystarczy spojrzeć na te zdjęcia

Bo dom jednorodzinny to nieustająca praca. Zawsze jest coś do poprawienia, zawsze jest coś do ulepszenia. Ale Małyszowi to jak najbardziej odpowiada. W dodatku wnętrze jest przemyślane i może zachwycać. Dech w piersi zapiera również widok. Dom Małysza umieszczony jest na wzgórzu i panorama z okien jest wręcz niesamowita.

QUIZ. Kasina Wielka, Ząb czy Żywiec. Skąd pochodzą polskie gwiazdy?

Pytanie 1 z 13
Zaczynamy od czegoś bardzo prostego! Skąd pochodzi Kamil Stoch?
Kamil Stoch i świetne wieści
Andrzej Kostyra wspomina ostatnie 30 lat w sporcie: Małysz chował się do szafy, a Beenhakkera wybrał Super Express
Najnowsze