Izabela Małysz

i

Autor: Instagram/ izamalysz Izabela Małysz

Izabela Małysz pokazała dwa zjawiskowe zdjęcia. Te widoki u żony Małysza zapierają dech!

2022-03-15 18:40

Izabela Małysz nie przestaje zaskakiwać w mediach społecznościowych. Żona Adama Małysza cieszy się ogromną popularnością i widać to po kolejnych zdjęciach publikowanych przez nią w sieci. Właśnie dodała dwa zjawiskowe ujęcia, po których wszystkim odebrało dech w piersiach. Widoki są niesamowite, co przyznają nawet zachowujący dystans względem pani Małysz.

Izabela Małysz jest osobą niezwykle popularną w Polsce. Gdy jej mąż, Adam Małysz, odnosił wielkie sukcesy na skoczniach narciarskich całego świata, oczy Polaków zwróciły się ku jego rodzinnej Wiśle. To właśnie tam Izabela Małysz dopingowała wybranka serca wraz z małą jeszcze wtedy córką Karoliną. Zainteresowanie ze strony mediów i fanów z pewnością nie zawsze było przyjemne, ale pozwoliło na otwarcie kolejnych ścieżek kariery. Izabela Małysz nie tak dawno wystąpiła na przykład w "Tańcu z Gwiazdami", gdzie mocno dopingował ją mąż i inni członkowie rodziny. Odkryta taneczna pasja to tylko jedno z zainteresowań popularnej w kraju kobiety. Innym są z pewnością podróże, podczas których może zobaczyć niesamowite miejsca.

Niewiarygodne, jaki na co dzień jest Piotr Żyła! Mama skoczka musiała to wreszcie powiedzieć, tak to wygląda bez kamer

Izabela Małysz pokazała zdjęcia. Fani są zachwyceni

W ostatnich kilku dniach Izabela Małysz postanowiła wrócić myślami do swoich podróży. Wybrała starannie zdjęcia, które wyraźnie spodobały się jej fanom na Instagramie. Najpierw żona Adama Małysza podzieliła się fotką z chorwackiego Szybenika. Kraj ten w ogóle jest lubiany przez Małyszów i cała rodzina lubi spędzać tam urlop. Malownicza i wąska uliczka to esencja tamtejszych krajobrazów miejskich.

W komentarzach mogliśmy się przekonać, że zdjęcie spodobało się obserwującym dość bardzo. "Wspomnienia z wakacji. Cudownie!" - czytamy w jednym z licznych komentarzy. "Super ujęcie" - dodała kolejna z użytkowniczek Instagrama. "Och jak chętnie bym pospacerowała po uliczkach Szybenika" - dodała następna. Na ten ostatni komentarz odpisała sama autorka posta. "Jest tam bardzo urokliwie" - napisała Izabela Małysz.

Wielka chwila w życiu syna Macieja Kota! Doświadczył tego po raz pierwszy, żona skoczka wszystkim się pochwaliła

Kolejne piękne zdjęcie Izabeli Małysz

Po krótkim czasie żona Adama Małysza postanowiła opublikować kolejne zdjęcie. Tym razem postawiła na inny krajobraz, choć wcale nie mniej urokliwy. Izabela Małysz pokazała fotkę z austriackiego Salzburga. Po raz kolejny fani zostawili mnóstwo reakcji, a z jednego z komentarzy dowiadujemy się więcej o tym miejscu. "Stara część miasta i starówka, coś niesamowitego jaki klimat a jaka kawa i nastawienie ludzi. Jedno z piękniejszych miast. Ależ refleksyjne miejsce. Katedra z różowo-brązowym marmurem. I zasada w Austrii kościoły nie mogą być wyższe niż zabudowa" - napisał internauta, który najwyraźniej ma obeznanie w temacie.

Małyszowie mieszkają w pięknym domu. Zobaczcie zdjęcia w poniższej galerii

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze