Były rywal Małysza złapał ZAGADKOWĄ CHOROBĘ. Cierpiał, a nikt mu nie wyjaśnił tej TAJEMNICY

2020-08-09 10:18 Marcin Długosz
Gregor Schlierenzauer
Autor: Andrzej Lange Gregor Schlierenzauer

Polscy fani skoków narciarskich doskonale pamiętają pojedynki pomiędzy Adamem Małyszem a Gregorem Schlierenzauerem. Gdy polski mistrz zbliżał się już do końca swojej bogatej kariery, Austriak dopiero wchodził na salony i obu zawodnikom przyszło zmierzyć się w kilku elektryzujących pojedynkach. Teraz drugi z wymienionych skacze dalej, ale w ostatnim czasie musiał zmierzyć się z niewzykle tajemnicą choroba.

Choć mamy dopiero pierwszą połowę sierpnia, a więc sezon wakacyjny w pełni, to skoczkowie narciarscy już myślą o sezonie 2020/2021. W listopadzie, gdy tylko zmagania wystartują, chcą być bowiem w optymalnej formie do walki o najwyższej cele. W gronie zawodników wyrażających takie podejście znajduje się także Gregor Schlierenzauer, ale w jego przypadku nie obywa się bez komplikacji. Austriak bowiem z bardzo tajemniczego powodu stracił miesiąc przygotowań.

Justyna Żyła opalała się w skąpym BIKINI. Nagle wydarzyło się TO! [ZDJĘCIA]

Jak sam wyznał, dopadła go infekcja, podczas której "po postawieniu każdego kroku czuł, jakby przebiegł maraton". Naturalnie w dobie pandemii skoczek bał się, że złapał koronawirusa, ale nic takiego nie miało miejsca. Co więcej - żaden lekarz, do którego udał się po pomoc, nie był mu w stanie wyjaśnić, z jakim dokładnie problemem się boryka. Cała choroba przebiegła zatem bardzo zagadkowo, przez co Austriak najadł się dodatkowego strachu, ale już na szczęście powoli wszystko wraca do właściwego stanu rzeczy.

Po uporaniu się z infekcją, austracki sportowiec wznowił treningi najpierw z lekkim obciążeniem, a potem stopniowo zaczął je zwiększać. Za dwa tygodnie, w weekend 22-23 sierpnia, planuje wystartować w Wiśle w ramach Letniego Grand Prix.

prokurator Marta Zawada-Dybek o wypadku podczas Tour de Pologne

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Najnowsze