Justyna Żyła opalała się w skąpym BIKINI. Nagle wydarzyło się TO! [ZDJĘCIA]

2020-08-09 8:27 CH
Justyna Żyła
Autor: Instagram Justyna Żyła

Justyna Żyła w ten upalny weekend jak wielu Polaków opalała się na gorącym słońcu. Założyła gustowne bikini i korzystała z rozległego trawnika koło domu, wylegując się na ręczniku i podziwiając malownicze górskie widoczki. Nagle ta kąpiel słoneczna została bardzo brutalnie przerwana. Przez kogo? I co dokładnie się stało? Justyna Żyła została zaskoczona przez najbliższe jej osoby. Zobaczcie ZDJĘCIA.

Ostatnio o Justynie Żyle znów było głośno. A to w związku z kolejną gwałtowną wojenką celebrytki z jej byłym mężem Piotrem Żyłą. Na dodatek potem media ujawniły, z kim skoczek narciarski układa sobie teraz życie, a Justyna Żyła oczywiście dorzucała swoje trzy grosze, komentując domniemany romans Piotra z aktorką Marceliną Ziętek. Co prawda celebryka przekonywała, że nie interesują jej kolejne konkubiny i kochanki byłego męża, ale widać było wyraźnie, że nie może przeboleć tego, że skoczek związał się z inną kobietą, na dodatek dużo młodszą i bardzo atrakcyjną. W odpowiedzi na romantyczne zdjęcia Piotra sama też publikowała dziwne fotki z tajemniczym mężczyzną. Potem oczywiście okazało się, że były to jedynie kolejne próby ściągnięcia na siebie uwagi mediów.

Justyna Żyła pokazała ZDJĘCIE z KOCHANKIEM?! SZOKUJĄCA reakcja na romans Piotra Żyły!

Teraz Justyna Żyła przekonuje, że koncentruje się wyłącznie na roli matki. Spędza miło czas z synkiem i córką, podkreślając na każdym kroku, jak bardzo jest dzięki nim szczęśliwa. A dzieciaki od czasu do czasu dają matce popalić. Właśnie zaskoczyły ją w czasie kąpieli słonecznej, spryskując zimną wodą. "Moje kochane dzieci, dają się matce opalić. U was tez takie upały? Buziaki" - skomentowała zabawne zdjęcia Justyna Żyła.

Piotr Żyła i Marcelina Ziętek razem w JACUZZI! Szczęśliwi i uśmiechnięci, w tle piękny widok! [ZDJĘCIA]

Domniemana dziewczyna Piotra Żyły prosi: Zabierz mnie do sanatorium

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Najnowsze