Justyna Żyła pokazała ZDJĘCIE z KOCHANKIEM?! SZOKUJĄCA reakcja na romans Piotra Żyły!

2020-08-03 8:06
Justyna Żyła
Autor: Instagram Justyna Żyła

Na linii Piotr Żyła - Justyna Żyła możemy mieć kolejną gwałtowną bitwę! Była żona popularnego skoczka narciarskiego dopiero co zapewniała, że nie chce już komentować domniemanego romansu ojca jej dzieci z aktorką Marceliną Ziętek. "Nie interesują mnie kochanki oraz konkubiny Piotra Żyły, to dla mnie od lat żadna nowość. Nie pierwsza i nie ostatnia" - stwierdziła Justyna Żyła. Natury jednak nie oszukasz... Kiedy Piotr Żyła opublikował romantyczne zdjęcie splecionych stóp, prawdopodobnie ze swoją nową dziewczyną Marceliną Ziętek, Justyna żyła nie wytrzymała! Zobaczcie te dziwne ZDJĘCIA ekscentrycznej małżonki polskiego sportowca. Co na to Piotr Żyła i Marcelina Ziętek? I kim jest Marcelina Ziętek?

Robi się coraz ciekawiej! Wygląda na to, że Piotr Żyła po burzliwym rozstaniu z żoną znalazł nową miłość. A jego była małżonka mimo zapewnień, że zamyka ten rozdział w swoim życiu, najwyraźniej nie może się z jednak tym pogodzić! Ale zacznijmy od początku. Sympatyczny skoczek narciarski spotyka się ze śliczną aktorką Marceliną Ziętek, gwiazdą serialu "19+". Romans Żyły i młodszej od niego o ponad 10 lat aktorki i modelki ujawnił portal Pudelek.pl, a właściwie to jego czytelniczka. "Marcelina mieszka w Cieszynie i auto Piotrka często stoi zaparkowane przed jej blokiem. Spotykają się już od dawna, na pewno od zeszłego roku" - cytuje swoje źródło portal.

Justyna Żyła MIAŻDŻY Piotra Żyłę: Jego kochanki i konkubiny to dla mnie żadna nowość! ZDJĘCIA

Piotr Żyła i Marcelina Ziętek starannie ukrywali swój związek, ale zdradziły ich również zdjęcia publikowane na Instagramie. Widać na nich, że razem spędzali wakacje, a w Walentynki aktorka opublikowała krótkie wideo, na którym całuje się z ukochanym. Odwrócony jest tyłem, ale widać wyraźnie, że jest to Żyła. Skoczek i aktorka 12 lipca zamieścili też zdjęcia, na których pluskają się w jacuzzi, a w tle widać górski widoczek. Nie ma wątpliwości, że byli wtedy razem. Poniżej szczegóły.

Piotr Żyła i Marcelina Ziętek w JACUZZI! Szczęśliwi i uśmiechnięci, w tle piękny widok! [ZDJĘCIA]

Reprezentant Polski rozwiódł się z Justyną Żyła w listopadzie 2018 roku. Ich rozstanie było bardzo burzliwe, a była małżonka skoczka ostatnio znów ostro atakowała sportowca w internecie. "Nie interesują mnie kochanki oraz konkubiny Piotra Żyły, to dla mnie od lat żadna nowość. Nie pierwsza i nie ostatnia" - stwierdziła teraz, gdy media zaczęły opisywać romans skoczka. "Byle z daleka od moich dzieci, które będę chronić - dodała Justyna Żyła, która niedawno miała grozić nowej dziewczynie byłego męża. "Nie będzie szmata moich dzieci dotykała", "Powtarzam, zabiję sukę!", "Będzie zdychać długo" - taką szokującą korespondencję z byłą żoną ujawnił Piotr Żyła w czasie ich kolejnej wojenki.

SZOKUJĄCE GROŹBY Justyny Żyły do Piotra! "Jeb*** kur****** szmaciarzu, ZABIJĘ SUKĘ!"

Na tym nie koniec! Justyna Żyła wyraźnie nie może przeboleć tego, że jej były mąż układa sobie życie z inną kobietą. Albo po prostu posmakowała sławy i zabiega o zainteresowanie mediów. Kiedy Piotr Żyła po całym zamieszaniu opublikował zdjęcie splecionych stóp, prawdopodobnie z jego nową dziewczyna, Justyna Żyła nie wytrzymała. Późnym wieczorem też zamieściła na Instagramie fotkę na której romantycznie stuka się stopami z tajemniczym mężczyzną. Potem dorzuciła do tego nawet wideo, na którym stuka się z nim kieliszkami i... napisała jak jegomość się nazywa. Krótko potem to skasowała. Delikwent to Filip. Nazwisko do wiadomości redakcji... Poniżej screeny z tej zadziwiającej aktywności Justyny Żyły w społecznościowych mediach.

Justyna Żyła ŚLEDZI Marcelinę Ziętek! W ten sposób wszystko się wydało! [ZDJĘCIA]

Justyna Żyła z kochankiem?
Autor: Instagram Justyna Żyła z kochankiem?
Justyna Żyła z kochankiem?
Autor: Instagram Justyna Żyła z kochankiem?
Domniemana dziewczyna Piotra Żyły prosi: Zabierz mnie do sanatorium
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze