Piotr Żyła zaskoczył ROMANTYCZNYM zdjęciem w skarpetkach! Czy to stopy Marceliny Ziętek? [ZDJĘCIE]

2020-08-02 17:33 MC
Piotr Żyła
Autor: Cyfrasport Piotr Żyła

Piotr Żyła uwielbia kolorowe skarpetki. Już wiele razy publikował ich zdjęcia w mediach społecznościowych. To, które zamieścił jednak w niedzielę, powinno rozpalić spekulacje! Tym razem widać na nim nie tylko jego stopy. Czy drugą parę skarpetek założyła aktorka Marcelina Ziętek, która według serwisu pudelek.pl jest nową miłością skoczka narciarskiego?

O tym, że Piotr Żyła spotyka się z gwiazdą serialu "19+" Marceliną Ziętek, jako poinformował serwis pudelek.pl, powołując się na swoje źródło. Przeglądając zdjęcia, jakie oboje zamieszczają w mediach społecznościowych, także można dojść do wniosku, że coś jest na rzeczy... Chodzi na przykład o splątane nogi w łóżku czy spędzanie wolnego czasu w jacuzzi. W niedzielę jeden z najlepszych polskich skoczków narciarskich wrzucił zdjęcie, na którym widać stopy dwóch osób w kolorowych skarpetkach. Jedne należą do niego. Czy drugie założyła Ziętek? Sam zainteresowany napisał tylko "Pieter w duecie. Rylax nad rzeką", dodając hashtagi #pieter, #rylax, #woda, i#, #łogień, #i, #nawet, #słońce.

Piotr Żyła przemówił po dramatycznym upadku. Uratował go amulet - SKARPETKI!

Piotr Żyła ogłosił "KONIEC OBIJANIA" i pokazał skarpetki w kaktusy [ZDJĘCIE]

Informacje o romansie skoczka skomentowała jego była żona Justyna Żyła. "Nie interesują mnie kochanki oraz konkubiny Piotra Żyły, to dla mnie od lat żadna nowość. Nie pierwsza i nie ostatnia" - napisała. "Byle z daleka od moich dzieci, które będę chronić. Bzdury już nie zajmują mojego czasu, za to kochające mnie osoby owszem" - dodała.

Najnowsze