Karolina Małysz

i

Autor: Instagram/karolina_malysz Karolina Małysz

Wszystko pokazała!

Córka Adama Małysza opuściła Polskę. Nie mieszka teraz w luksusach, zdjęcie powala

2023-03-17 11:00

Córka Adama Małysza postanowiła opuścić Polskę! Okazuje się, że Karolina Małysz wraz z mężem i znajomymi zdecydowali się na wyjątkowo egzotyczne wakacje do Tajlandii. Oprócz zapierających dech w pierściach widoków ze stolicy państwa, Bangkoku, dowiedzieliśmy się, jak nocuje potomkini legendy polskich skoków i są to warunki, którym daleko od luksusów. To zdjęcie mówi wszystko.

Córka Adama Małysza postanowiła pochwalić się swoją egzotyczną podróżą! Karolina Małysz-Czyż znana jest z tego, że uwielbia podróżować i opisywać swoje wojaże na mediach społecznościowych, podzieliła się z fanami fotografiami ze swojego wyjazdu do stolicy Tajlandii, Bangkoku. Okazuje się, że w stolicy azjatyckiego państwa gwiazda mieszka w warunkach, których w żadnym stopniu nie można nazwać luksusowymi. Opublikowane przez nią zdjęcie mówi wszystko. 

Córka Adama Małysza wyjechała z Polski. Mieszka teraz w dość skromnych warunkach

Tajlandia, mimo że staje się coraz popularniejszym kierunkiem dla turystów z Polski nadal jest bardzo egzotyczna i oferująca doznania estetyczne i kulturowe, których próżno szukać w Europie. Córka Adama Małysza wraz z mężem i znajomymi postanowili poznać ten odległy kraj, a sama Małysz-Czyż pokazuje zdjęcia z wyprawy na swoich mediach społecznościowych. Dzięki temu dowiedzieliśmy się, że potomkini legendarnego skoczka zamieszkuje bardzo tani hostel, w którym jedynym udogodnieniem wydaje się być prywatna łazienka. Sama cena może jednak rekompensować niewygody. Płaci ona bowiem tylko 35 złotych za dzień pobytu.

Karolina Małysz

i

Autor: instagram.com/czybypodroz
Sonda
Czy podoba Ci się Karolina Małysz?
Listen on Spreaker.
Najnowsze