Koledzy wycięli Kubackiemu PERFIDNY ŻART?! Padają zarzuty, wszystko widać na ZDJĘCIU

2021-03-08 9:26 mil
Piotr Żyła, Dawid Kubacki i Kamil Stoch
Autor: East News Piotr Żyła, Dawid Kubacki i Kamil Stoch

Za nami gigantyczne emocje ze skokami narciarskimi w roli głównej. Reprezentanci Polski walczyli bowiem w mistrzostwach świata, które odbyły się na skoczni w Oberstdorfie. A jak doskonale wiadomo, w dobrej drużynie sportowej musi panować doskonała atmosfera. A jak zbudować ją lepiej jeżeli nie wspólnym śmiechem i żartami, nawet tymi cwanymi? Kibice spostrzegli, że pozostali skoczkowie mogli wyciąć numer Dawidowi Kubackiemu!

Największe powody do radości polscy kibice miel w Oberstdorfie w ostatni weekend lutego. Wówczas wielki sukces odniósł Piotr Żyła, który wywalczył mistrzostwo świata na skoczni normalnej. Mało kto spodziewał się, że zawodnik ten osiągnie aż tak fantastyczną formę, która umożliwi mu rywalizowanie o najwyższe lokaty. A jednak - okazał się bezkonkurencyjny, przez co wszyscy sympatycy "Biało-czerwonych" mogli rozpocząć wielką fetę. Ale o swoje walczyli także i pozostali kadrowicze, na czele z innymi czołowymi reprezentantami - Kamilem Stochem czy Dawidem Kubackim. Wszystko zostało podsumowane konkursem drużynowym, w którym Polakom udało się zgarnąć brażowy medal. A potem, już na luzie, można było rozpocząć podsumowywanie całej imprezy na niemieckiej ziemi.

Tylko spójrzcie na to ZDJĘCIE Adama Małysza. Na usta ciśnie się jedno słowo, chwila i ruszyła LAWINA

I czy właśnie tę okazję polscy kadrowicze wykorzystali do tego, żeby zrobić sobie żart ze swojego kolegi, Dawida Kubackiego? Kibice od razu wychwycili pewną kwestię, na która początkowo być może mało kto zwrócił uwagę. Po szczegóły zapraszamy do poniższej galerii zdjęć!

Paskudny HEJT na Dawida Kubackiego! Aż przykro się robi, gdy się na to patrzy

Żyła mistrzem świata!
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze