Dawid Kubacki

i

Autor: Cyfra Sport Dawid Kubacki

kolejna córka już na świecie

Dawid Kubacki znów został ojcem! Wielka chwila wreszcie nadeszła, żona skoczka pochwaliła się dobrą nowiną

2023-01-06 12:30

Dawid Kubacki znów udał się na Turniej Czterech Skoczni z myślą, że jego żona Marta w każdej chwili może udać się do szpitala i urodzić ich córeczkę. Dumny skoczek oraz jego partnerka niedawno podzielili się dobrą nowiną i ujawnili, że spodziewają się drugiego dziecka. Rodzice nieco musieli poczekać na swoją drugą pociechę, która wreszcie przyszła na świat w Święto Trzech Króli!

Przed dwoma laty, kiedy na świecie pojawiła się pierwsza córka Dawida i Marty Kubackich, zapanowała prawdziwa radość i euforia. Nic dziwnego. Córeczka polskiego skoczka Zuzia urodziła się tuż przed końcem 2020 roku, w czasie kiedy Dawid Kubacki skakał na skoczni w Oberstdorfie podczas Turnieju Czterech Skoczni. Historia lubi się powtarzać i teraz jeden z liderów reprezentacji Polski znów pojechał na zawody do Niemiec i Austrii oczekując informacji o kolejnym porodzie jego małżonki. 

Druga córeczka Dawida Kubackiego przyszła na świat! Lider polskich skoczków po raz kolejny został ojcem, wspaniała nowina

Przed kilkoma miesiącami Marta Kubacka pokazała w mediach społecznościowych zdjęcie z zaokrąglonym brzuszkiem oraz pierwszą córeczką Zuzią zdradzając, że para spodziewa się kolejnego dziecka. Szybko okazało się, że będzie to druga córeczka, która również planowo miała pojawić się na świecie na przełomie roku, podobnie jak jej starsza siostra dwa lata wcześniej. 

Dawid Kubacki znów został ojcem! Wielka chwila wreszcie nadeszła, skoczek pochwalił się dobrą nowiną

Teraz żona skoczka reprezentacji Polski wreszcie mogła pochwalić się dobrą i długo wyczekiwaną nowiną. Marta urodziła mu drugą córeczkę, a radość z tej informacji nie było końca. - Witaj na świecie Majeczko ❤️ Dzisiaj już możesz ściskać swoje łapcie za Tatę razem z nami ?✊? - napisała na Instagramie Marta Kubacka chwaląc się dobrą nowiną!

Sonda
Czy Dawid Kubacki wygra Turniej Czterech Skoczni 2022/23?
Druga córka Dawida Kubackiego przyszła na świat

i

Autor: Instagram/ _marta_ku_ Druga córka Dawida Kubackiego przyszła na świat
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze