Dawid Kubacki

i

Autor: Cyfra Sport Dawid Kubacki

wielkie nieszczęście

Dawida Kubackiego spotkało ogromne nieszczęście! Musiał ratować swój dom, przykre obrazki

2023-02-19 11:32

Podobnie, jak wielu innych zawodników, Dawid Kubacki postanowił nie wybierać się do Rasnova, aby w spokoju przygotowywać się do mistrz świata, które odbędą się w Planicy. Niestety, jeden z liderów reprezentacji Polski nie mógł liczyć na zupełny spokój i jak się okazało, musiał on ratować swój dom. Przykrą niespodziankę pokazał w mediach społecznościowych.

Polscy skoczkowie pomimo tego, że naliczają się do grona najpopularniejszych polskich sportowców, raczej cenią sobie prywatność i chwalą się kolejnymi postami w mediach społecznościowych tylko w przypadkach, gdy w ich życiu dzieje się coś bardzo dobrego lub niestety wręcz przeciwnie. Sytuacja zaliczająca się do tej drugiej grupy spotkała niedawno Dawida Kubackiego, który nie wybrał się na zawody w Rasnovie, aby przygotowywać się do zbliżających się wielkimi krokami mistrzostw świata w Planicy. Niestety w swoim domu również miał sporo pracy. 

Dawid Kubacki musiał ratować swój dom! Spotkała go przykra niespodzianka, roboty co niemiara 

Z pogodą trudno jest się mierzyć, o czym już niejednokrotnie przekonała się ogromna część ludzi na całym świecie, a teraz również Dawid Kubacki. Ulewne deszcze, porywisty wiatr oraz dodatnia temperatura sprawiły bowiem, że jeden z liderów polskich skoczków znalazł wodę w tych partiach swojego domu, w której bezdyskusyjnie nie powinno jej być. Natychmiast pokazał wszystko na Instagramie i zabrał się do pracy. 

Dawida Kubackiego spotkało ogromne nieszczęście! Musiał ratować swój dom, przykre obrazki

- Wreszcie mam prywatny basen - napisał żartobliwie na Instagram Stories polski skoczek pokazując, jak brodzi w wodzie znajdującej się najpewniej w piwnicy jego domu. Dawid Kubacki natychmiast zaczął działać i za pomocą specjalnej szczotki zaczął usuwać zalegającą wodę, aby uniknąć większych problemów. W takiej sytuacji nietrudno o kolejne uszkodzenia, które mogłyby pochłonąć olbrzymie fundusze podczas ewentualnego remontu. Przygotowania do mistrzostw świata w Planicy nie przebiegają więc w spokoju w domu Kubackiego.

Zobaczcie, jak Dawid Kubacki wyglądał w dzieciństwie, klikając w galerię zdjęć poniżej!

Sonda
Czy Dawid Kubacki jest w stanie sięgnąć po Kryształową Kulę w sezonie 2022/23?
Dawida Kubackiego spotkało ogromne nieszczęście

i

Autor: Instagram/ dawid.kubacki.official screen Dawida Kubackiego spotkało ogromne nieszczęście
Listen on Spreaker.
Najnowsze