Gdy wyciekła informacja o pracy Ewy Bilan-Stoch, byliśmy w szoku! Tak zarabia żona Kamila Stocha. Zawstydzające?!

2021-01-25 12:51 jwa
Ewa Bilan-Stoch
Autor: East News

Ewa Bilan-Stoch praca. Żona Kamila Stocha wykonuje niezwykle ważne zajęcie, za które zarabia dobre pieniądze. Ewa Bilan-Stoch nigdy nie ograniczała się do roli znanego sportowca. Sama chętnie realizowała swoje cele i pasje. Ma to związek z pracą, jaką wykonuje żona Kamila Stocha. Trzeba przyznać, że to zajęcie, które wymaga ogromnego wysiłku i skupienia. Jednak jest to rekompensowane przez owoce kolejnych projektów. Dla wielu będzie to, czym zajmuje się Ewa Bilan-Stoch w pracy, będzie bardzo zaskakujące!

Ewa Bilan-Stoch praca gdzie pracuje Ewa Bilan-Stoch? Żona Kamila Stocha ciężko pracuje, by realizować swoje wielkie pasje i zarabiać dobre pieniądze, których wielu rodaków może w sumie zazdrościć. Jedna z najpiękniejszych partnerek skoczków narciarskich z całego świata, już wiele lat temu obrała konkretną ścieżkę zawodową i twardo się jej trzyma. Ewa Bilan-Stoch nigdy nie miała zamiaru być wyłącznie żoną znanego sportowca i sama także stara się o utrzymywanie domowego budżetu na plusie. Wybranka serca jednego z najlepszych zawodników skoków narciarskich w historii robi wspaniałą karierę, co pokazuje, że przy odpowiednim poziomie ambicji można zajść naprawdę daleko. Co konkretnie robi Ewa Bilan-Stoch i czy jest czego zazdrościć? Wielu może to też zawstydzić. O tym przeczytacie w poniższej galerii zdjęć!

Sprawdź: Ewa Bilan-Stoch w BIELIŹNIE pokazuje SEKSOWNE NOGI! Nieznane ZDJĘCIA żony Kamila Stocha!

Ewa Bilan-Stoch i jej praca z pewnością zaskoczą wielu kibiców skoków narciarskich w Polsce. Fani sympatycznej żony Kamila Stocha znali ją bowiem dotąd przede wszystkim ze skoczni, gdzie często gorąco dopinguje swojego wybranka serca w drodze do kolejnych sukcesów. Jej pasja połączona z pracą pozwoliła jednak parze zapewne na uwiecznienie mnóstwa radosnych chwil z prywatnego życia.

Zobacz: Wyciekło, że tak naprawdę mówili o Kamilu Stochu za jego plecami! Nie do wiary, a był jeszcze taki młody!

Za rzucanie do tarczy ZAROBIŁ więcej niż Kamil Stoch. Ta kwota POWALA!
Komentarze
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze