Karolina Małysz

i

Autor: Instagram/malyszczyz Karolina Małysz

Imponujące osiągnięcie

Gdy wyszło na jaw, jakie wykształcenie ma córka Adama Małysza, zaskoczenie nie miało granic. Karolina Małysz nie próżnowała

2023-03-02 10:57

Adam Małysz od lat jest na ustach tysięcy, o ile nie milionów polskich kibiców. Podczas jego kariery uwaga skupiała się przede wszystkim na nim, ale fani zainteresowani byli również losami żony Izabeli oraz córki Karoliny. 25-latka jest już dorosłą osobą i prowadzi swoją karierę. Co jednak najważniejsze, zdobyła wykształcenie, które pozwoli rozwijać się jej zawodowo. A Karolina Małysz na studiach nie próżnowała.

Minusem ogromnej sławy jest to, że kibice interesują się nie tylko życiem zawodowym sportowców, ale również ich życiem prywatnym. A to bywa czasami uciążliwe dla zawodników. Doskonale wie o tym Adam Małysz, który w pewnym momencie był najpopularniejszym sportowcem w kraju nad Wisłą i jego dokonaniami interesowały się miliony. Wielki mistrz nie mógł przejść niezauważony, co w zasadzie ma miejsce do teraz.

Karolina Małysz wykształcenie. Duże dokonanie córki mistrza

Popularność przelewa się również na najbliższych Adama Małysza. Jego żona Izabela starała się przed długi czas być w cieniu męża, ale ostatnio chętniej udziela się publicznie. To samo tyczy się córki pary, Karoliny Małysz. 25-latka rozwija się zawodowo i w tym celu podjęła się wyzwania, jakimi są studia. Pierwotnie zaczęła naukę na Uniwersytecie Jagiellońskim na kierunku Migracje Międzynarodowe w Instytucie Amerykanistyki i Studiów Polonijnych.

Na tym kierunku obroniła licencjat, a następnie postanowiła nieco zmienić profil studiów. Zdecydowała się na bardziej nowoczesne nauki i o tytuł magistra walczyła na kierunku media społecznościowe w zarządzaniu na wydziale Zarządzania i Komunikacji Społecznej na UJ. W ubiegłym roku pochwaliła się obronioną pracą magisterską.

Adam Małysz o złocie Piotra Żyły i zatrudnieniu Thomasa Thurnbichlera
Listen on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze