Wspaniała chwila

Izabela Małysz nie mogła się temu oprzeć. Fani w szale radości, takie chwile zapamiętuje się na zawsze

2023-02-28 9:48

Planica jest obecnie centrum wydarzeń dla sportów zimowych. Rozgrywają się tam mistrzostwa świata w narciarstwie klasyczny, a oznacza to, że również i skoczkowie mają swoją najważniejszą imprezę w tym sezonie. W Słowenii pojawiła się również Izabela Małysz, która z bliska obserwuje rywalizację. Ukochana prezesa PZN nie mogła również oprzeć się temu, aby o zdjęcie poprosić wyjątkową osobę.

Mistrzostwa świata w narciarstwie klasycznym były imprezą docelową dla wielu zawodników. Również w polskiej kadrze skoczków nie ukrywano, że rywalizacja w Planicy ma przynieść medale. I już w pierwszym etapie zmagań udało się dostarczyć biało-czerwonym kibicom mnóstwa pozytywnych emocji. Czołowa trójka: Dawid Kubacki, Kamil Stoch i Piotr Żyła zaprezentowali się bardzo dobrze, a ostatni z wymienionych nawet wyśmienicie. Żyła obronił tytuł mistrza świata na skoczni normalnej i przeszedł do historii skoków, jako drugi zawodnik, który dokonał takiej sztuki.

Thomas Thurnbichler wprost o zdrowiu Dawida Kubackiego. Odważna wypowiedź trenera, jedno słowo przykuwa uwagę

Radość 36-letniego zawodnika była ogromna. Już na skoczni szalał wraz z kolegami, a kontynuacja celebracji miała miejsce w hotelu, gdzie Żyła oblał wszystkich szampanem i sam był w szampańskim nastroju. Dzięki takiemu sukcesowi na zawsze zapisał się w historii tej dyscypliny sportu i zdobył serca polskich kibiców. Tych w Planicy jest na razie mało, ale być może już w piątek pojawią się na obiektach nieco liczniej. Rywalizację z bliska mogła oglądać natomiast Izabela Małysz, która od kilku dni przebywa w Słowenii.

Adam Małysz o sukcesie Piotra Żyły i TRUDNYCH chwilach z kadrą skoczków. "Byłem bliski REZYGNACJI"

Ukochana legendarnego skoczka z Wisły nie mogła również oprzeć się temu, aby będąc na miejscu, zrobić sobie zdjęcie z nowym-starym mistrzem świata. Na jej profilu na Instagramie pojawiła się fotografia z Piotrem Żyłą. - Z Mistrzem Świata!!! - brzmi lakoniczny opis do zdjęcia. Fani nie mogli oprzeć się okazaniu radości. Nawet Marcelina Ziętek, partnerka mistrza świata umieściła komentarz.

Listen on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze