Piotr Żyła

i

Autor: AP PHOTO Piotr Żyła

prawdziwy absurd

Prawdziwy cyrk na mistrzostwach świata w Planicy! Absurdalna decyzja z Piotrem Żyłą w tle, aż ręce opadają

2023-02-27 11:13

Kiedy jasne stało się, że Piotr Żyła wywalczył drugie w karierze złoto podczas mistrzostw świata, które w tym roku odbyły się w Planicy, polscy kibice oszaleli z radości, podobnie jak skoczkowie i sam zainteresowany. Szybko okazało się jednak, że na swój krążek, Piotr Żyła będzie musiał trochę poczekać, ale jak się właśnie okazuje, podejmowane są kolejne, absurdalne decyzje w tej sprawie.

Piotr Żyła świetnie wykorzystał wolne tuż przed mistrzostwami świata, które odbyły się w Planicy i na słoweńskiej skoczni znów błysnął formą, co dało mu przede wszystkim kolejny złoty medal w jego kolekcji. Jeden z liderów polskich kadry dzień później jeszcze uratował honor Biało-czerwonych w konkursie mieszanym, a dobry humor nie odstępował go nawet na krok. Po ostatnich informacjach, uśmiech może jednak zniknął z twarzy skoczka, bo okazuje się, że na swój medal będzie musiał poczekać jeszcze dłużej, niż pierwotnie planowano. 

Kolejna absurdalna decyzja w sprawie medalu Piotra Żyły! Polski skoczek poczeka jeszcze dłużej

Pierwotnie bowiem zakładano, że medaliści mistrzostw świata, którzy wywalczyli podium w konkursie indywidualnym, swoje krążki otrzymają po zakończeniu konkursu mieszanego, dokładnie w niedzielę o 20:23. Decyzję tę jednak błyskawicznie zmieniono, a planowany termin dekoracji przesunięto na środę. I tu znów nastąpiła zmiana, która może już nieco zirytować medalistów z Planicy.

Prawdziwy cyrk na mistrzostwach świata w Planicy! Absurdalna decyzja z Piotrem Żyłą w tle, aż ręce opadają

W Planicy robi się niezły cyrk z ceremoniami dekoracji - Piotr Żyła swój medal odbierze w środę. ALE! Dopiero ok. 21:45-22:00, bo organizatorzy robią aż 45 minut przerwy między dekoracjami biegów i skoków, żeby na Medal Plaza na pewno zdążyły skoczkinie - poinformował na Twitterze dziennikarz "Eurosportu" Kacper Merk obnażając niezrozumiałe decyzje organizatorów, przez które Żyła swój medal odbierze w nocy. 

Zobaczcie, jak mieszka Piotr Żyła, klikając w galerię zdjęć poniżej!

Sonda
Czy Piotr Żyła zdobędzie medal MŚ na skoczni dużej?
Listen on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze