Izabela Małysz

i

Autor: Instagram/izamalysz Izabela Małysz

Cudowne widoki

Izabela Małysz nie mogła powstrzymać zachwytu. Takie obrazki potrafią rzucić na kolana, ukochana Małysza pokazała to publicznie

2023-02-09 11:01

Zima do Polski zawitała na nieco dłużej i można korzystać z uroków tej pory roku. A że w niektórych regionach trwają obecnie ferie, stoki narciarskie są pełne narciarzy. Dwie deski do nóg postanowiła również przypiąć Izabela Małysz. Ukochana legendarnego skoczka pochwaliła się obrazkami ze stoku i mogła zachwycić widokami swoich fanów. Zwłaszcza, że wszystko działo się wieczorem.

Styczeń był ekstremalnie ciepły i wiele osób musiało przełożyć narciarskie plany, albo wybrać wysokie partie gór w Alpach. Ostatnio jednak za oknami panuje zdecydowanie bardziej zimowa aura, a na południu Polski panują ujemne temperatury. To idealna pogoda dla narciarzy, którzy mogą w pełni korzystać z uroku polskich gór. Zimową aurę wykorzystała również Izabela Małysz.

Izabela Małysz pokazała zachwycające zdjęcia. Wielu marzy o takich widokach

Ukochana prezesa PZN jeszcze niedawno pokazywała zdjęcia z Alp, gdzie była podczas Turnieju Czterech Skoczni. Teraz mogła udać się na narty zdecydowanie bliżej swojego miejsca zamieszkania. W Wiśle jest bowiem sporo stoków, które chętnie odwiedzane są przez turystów. Na jeden z nich wybrała się Izabela Małysz i pokazała wieczorne fotografie ze stoku i nagrała wideo, jak szusuje po stoku. Żona legendarnego skoczka była zachwycona warunkami. Nie da się ukryć, że takie widoki, jakie pokazała Izabela Małysz, są marzeniem wielu fanów gór w zimowym wydaniu.

Izabela Małysz

i

Autor: Instagram/izamalysz
Izabela Małysz

i

Autor: Instagram/izamalysz
PKO Ekstraklasa Raport 6.02
Najnowsze