Izabela Małysz nie wiedziała tego o swoim mężu. Wszystko się wydało!

2021-08-04 15:39
Izabela Małysz, Adam Małysz
Autor: Instagram/adammalyszofficial Izabela Małysz i Adam Małysz

Izabela Małysz przez wiele lat starała się pozostawać w cieniu swojego męża. Adam Małysz po dziś dzień jest niebywale popularną osobą w świecie sportu. Niebawem jednak o jego żonę może być zdecydowanie głośniej, a wszystko za sprawą udziału w popularnym programie. Niedawno natomiast wzięła udział w teście wiedzy o swoim mężu. I okazało się, że o jednej rzeczy nie pamięta.

Adam Małysz w polskim sporcie jest postacią wyjątkową. Przez wiele lat odnosił gigantyczne sukcesy w skokach narciarskich i był jednym z niewielu zawodników na początku XXI wieku, który zdobywał dla biało-czerwonych tyle medali. Rzecz jasna szło za tym zainteresowanie kibiców. Ci o mistrzu chcieli wiedzieć możliwie najwięcej, co przekładało się na jego rodzinę.

Zobacz: Ewa Bilan-Stoch zaszokowała. Tego jeszcze nie było, po prostu łał

Izabela Małysz będzie gwiazdą? Weźmie udział w znanym programie

Fani zainteresowani byli życiem prywatnym Małysza. Ale jego żona, Izabela raczej starała się być z dala od medialnego zgiełku. Rzadko kiedy udzielała wywiadów i nie była aż tak bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Niebawem zmieni się to o sto osiemdziesiąt stopni. Wszystko za sprawą ostatnich informacji dotyczących Izabeli Małysz.

Przeczytaj: Kamil Stoch z piwkiem nad wodą. Powiedział, co zrobi z nogami

Żona wybitnego polskiego skoczka wystąpi bowiem w znanym programie "Taniec z Gwiazdami". Była to o tyle zaskakująca informacja, że Małysz starała się nie wychodzić z cienia męża. Ale widocznie postanowiła, że teraz to się zmieni. Portal Pomponik postanowił natomiast zrobić żonie byłego skoczka test wiedzy o... mężu.

Niecodzienny test żony Małysza. Jedna wpadka

Izabela Małysz została zapytana m.in. o to w którym sezonie po raz ostatni Adam Małysz sięgnął po Kryształową Kulę, kim jest z zawodu i ile razy był Najlepszym Sportowcem Polski. W większości przypadków żona byłego skoczka była bezbłędna, ale jednej rzeczy o swoim mężu nie wiedziała. Źle odpowiedziała bowiem na pytanie w którym sezonie jej małżonek wywalczył po raz ostatni Kryształową Kulę. Ale Adam Małysz miał tyle sukcesów, że faktycznie idzie się pogubić.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze