Kamil Stoch z piwkiem nad wodą. Powiedział, co zrobi z nogami

2021-08-02 13:59
Kamil Stoch przekazał ważne informacje o zdrowiu
Autor: Instagram/ kamilstochofficial Kamil Stoch przekazał ważne informacje o zdrowiu

Kamil Stoch pokazał, co lubi robić w wolnym czasie. Reprezentant Polski pojawił się nad wodą z piwkiem i zdradził swoim fanom, co zamierza zrobić z nogami. Zdjęcie, które zamieścił najlepszy polski skoczek narciarski w historii, stało się prawdziwym hitem, Takiego zachowania ze strony sportowca jeszcze nie widzieliśmy.

Kamil Stoch jest postacią, która od lat wzbudza wielkie emocje wśród fanów polskiego sportu. Skoczek, który ma za sobą wspaniałe występy w historii Pucharu Świata i na igrzyskach olimpijskich doznał w trakcie Letniego Grand Prix poważnej kontuzji, która wykluczyła go z zawodów. Na całe szczęście, Stoch doszedł do siebie i wrócił do treningów. Okazuje się, że reprezentant Polski w wolnym czasie uwielbia spędzać czas nad wodą, dzierżąc w ręku piwo. Jakby tego było mało, robi ze swoimi stopami jeszcze jedną rzecz, którą wprost uwielbia.

Żyła pokazał olbrzymią lufę. Usiadł i zaczął śmiać się jak dziecko

Kamil Stoch zdradził, co lubi robić w wolnym czasie. Woda, piwo i odpoczynek

Kamil Stoch jest osobą, która nie przepada się za dzieleniem się szczegółami z życia prywatnego, ale tym razem zrobił wyjątek i powiedział, co lubi robić po czasie treningu. Okazuje się, że skoczek preferuje spędzać czas nad wodą i raczyć się piwem bezalkoholowym o smaku cytryn. Tę tajemnicę Stoch wyjawił na swoim Instagramie. Jakby tego było mało, powiedział, co lubi robić ze swoimi nogami.

- Akcja regeneracja. Po treningach zamoczenie nóg w wodzie o temperaturze kilku stopni to prawdziwe zbawienie. Zwłaszcza w takim miejscu - napisał skoczek narciarski na swoim Instagramie.

Zapomnieliście, kim jest siostra Michalika. Polacy ją kochają

Aby zobaczyć, co Kamil Stoch powiedział o swojej żonie, przejdź do galerii poniżej.

Fani pokochali zdjęcie Stocha. Zrobiło furorę

Nie da się ukryć, że zdjęcie Kamila Stocha stało się prawdziwym hitem internetu, a fani są zachwyceni, widząc mistrza w tak wspaniałym nastroju i formie. Fotografia już teraz została polubiona przez ponad dziesięć tysięcy użytkowników portalu społecznościowego Instagram.

- Powiem panu, że zdjęcie pierwsza klasa, pozdrawiam - napisał jeden z fanów sportowca pod jego zdjęciem

Kamil Stoch
Autor: instagram.com/kamilstoch
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze