Tadeusz Michalik

i

Autor: Tadeusz Michalik

Zapomnieliście, kim jest siostra Michalika. Polacy ją kochają

2021-08-03 13:34

Tadeusz Michalik stał się prawdziwą sensacją Igrzysk Olimpijskich w Tokio i wygrał brązowy medal olimpijski! Mało kto wie, że reprezentant Polski spokrewniony jest z inną gwiazdą sportu, która zdołała zapisać się złotymi zgłoskami w historii polskiego sportu. Cała prawda na temat rodziny Tadeusza Michalika wyszła na jaw.

Tadeusz Michalik dokonał wielkiej sztuki i wywalczył brązowy medal Igrzysk Olimpijskich w Tokio 2020. Zapaśnik, który dostarczył polskim kibicom wielkich emocji, jest postacią, która nieczęsto udziela wywiadów, ale mediom udało się ustalić, z kim jest spokrewniony. Okazuje się, że reprezentant Polski ma słynną siostrę, która zdołała zapisać się w historii polskiego sportu.

Tadeusz Michalik powalczy o medal! Polak zmiażdżył Amerykanina

Tadeusz Michalik ma znaną członkinię rodziny. Prawda wyszła na jaw

Okazuje się, że sukcesami rodziny Michalików cieszyliśmy się już 5 lat temu. Jego siostra - Monika, wywalczyła brązowy medal w zapasach do 67 kilogramów. Sukces sportsmenki odbił się szerokim echem, a ona sama, wraz z bratem, udzielili wywiadu w Dzień Dobry TVN, w którym powiedzieli o swoich sukcesach sportowców. W wywiadzie z portalem "aosporcie.pl" sportowiec mówił, że chciałby przebić sukces swojej ukochanej członkini rodziny i zająć jeszcze wyższą lokatę w trakcie Igrzysk Olimpijskich w Tokio. Ostatecznie jednak, Polak musi zadowolić się brązowym krążkiem.

- Oczywiście z brązowego medalu też byłbym bardzo zadowolony. Oczywiście podziwiam wynik mojej siostry, ale nie ukrywam, że gdzieś tam z tyłu głowy czają się myśli, że w Tokio super by było ją nawet pobić, oczywiście pod względem czysto sportowym . Monika na pewno by się na mnie za to nie obraziła! - mówił Tadeusz Michalik.

Paweł Fajdek w finale po HORRORZE: Było dramatycznie, najgorzej w życiu

Aby zobaczyć zdjęcia Tadeusza Michalika, przejdź do galerii poniżej.

Tadeusz Michalik o swojej rodzinie. Brat zainteresował go zapasami

W wywiadzie z Dzień Dobry TVN, Michalik mówił o tym, że ma siedmioro rodzeństwa, a jego przygoda ze sportem zaczęła się od brata, który zaprowadził go na trening zapaśników. To miało zmotywować Michalika do zainteresowania się dyscypliną.

- Brat mnie zabrał na treningi, miałem wtedy 10 lat [...] brat we mnie zaszczepił miłość do zapasów - opowiadał sportowiec z rozmowie z TVN.

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze