Taki dom Justyna Żyła dostała po rozwodzie z Piotrem Żyłą. Opływa w luksusy, jest wart fortunę!

2021-03-08 13:14 mil
Dom Justyny Żyły
Autor: Własne Dom Justyny Żyły

Rozstanie Justyny Żyły z jej byłym już mężem Piotrem wywołało ogromne echo. Para rozstała się w atmosferze wielkiego skandalu. Oprócz zawiedzionych uczuć trzeba było jednak wyjaśnić sprawy także i dotyczące kwestii materialnych. Prawdopodobnie najważniejszy wątek dotyczył ustalenia prawa do posiadania pięknego domu, w którym przez lata mieszkali niegdysiejsi małżonkowie. Posiadłość zdecydowanie robi wrażenie!

Gdyby Justyna Żyła zdecydowała się rozstać z Piotrem po wieloletnim związku małżeńskim, o całej sprawie zrobiło się bardzo głośno. Na początku głównie za sprawą kobiety, która nie stroniła od publicznego prania brudów. Zarzucała obecnie byłemu już mężowi liczne zdrady i brak przykładania należytej uwagi do życia swojej rodziny. Mężczyzna od czasu do czasu próbował się bronić również za sprawą chociażby mediów społecznościowych. Przy okazji rozwodu bardzo istotną kwestię stanowił jednak jak zawsze podział majątku. Justyna i Piotr dorobili się wspaniałej posiadłości w Wiśle, która warta jest aż milion złotych. Początkowo z całą pewnością stanowiło wielki problem jak rozporządzić tą kwestią, ale ostatecznie zwaśnione strony wypracowały porozumienie.

Piotr Żyła świętował zdobycie medalu z BUTELKĄ w dłoni! Niezwykłe nagranie stało się HITEM [WIDEO]

Na jego mocy wielka rezydencja trafiła do Justyny Żyły. Jak możemy zaobserwować na zdjęciach, teren dobytku oraz mieszczący się tam przypadek jest naprawdę okazały. Wszyscy sympatycy Justyny mogą być pewni, że mieszka jej się doskonale! Zobaczcie zdjęcia w poniższej galerii.

Justyna Kowalczyk przypomniała o NAJCIĘŻSZYCH godzinach jej życia. To była prawdziwa KATORGA

Żyła mistrzem świata!
Komentarze
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze