Piotr Żyła świętował zdobycie medalu z BUTELKĄ w dłoni! Niezwykłe nagranie stało się HITEM [WIDEO]

2021-03-08 12:14 PM
Piotr Żyła
Autor: SE Piotr Żyła

Piotr Żyła jak mało kto zasłużył na gratulacje po mistrzostwach świata w Oberstdorfie. W konkursie indywidualnym na skoczni normalnej 34-latek niespodziewanie sięgnął po złoty medal, a na dużej skoczni niewiele zabrakło mu do miejsca na podium (był 4.). W konkursie drużynowym Żyła również spisał się bardzo dobrze i przyczynił się do zajęcia przez polską ekipę 3. miejsca i sięgnięcia po brązowy medal. Polski zawodnik miał więc powody do radości, której nie krył także przebywając w hotelu. Do sieci trafiło nagranie, jak Piotr Żyła z butelką w dłoni świętuje triumfy swoje i polskiej drużyny.

Polscy kibice mogli mieć spore oczekiwania przed mistrzostwami świata w Oberstdorfie, choć z pewnością nie brakowało także wątpliwości. Nasi zawodnicy prezentowali się w tym sezonie bardzo dobrze, ale przed samymi mistrzostwami nie zawsze błyszczeli w zawodach Pucharu Świata. Większość szans na medale upatrywała w Kamilu Stochu, najlepszym polskim skoczku, lub Dawidzie Kubackim, który bronił tytułu mistrza świata na skoczni normalnej. Już pierwsze zawody przyniosły zaskakujące rozstrzygnięcia – zarówno negatywne jak i pozytywne. Z pewnością wszyscy inaczej wyobrażali sobie to, jak zaprezentuje się Kamil Stoch, który na skoczni normalnej był dopiero 22., ale kibice nie rozpamiętywali tego tak bardzo, ponieważ wspaniale tego dnia skakał Piotr Żyła, który sięgnął po złoty medal.

Justyna Kowalczyk przypomniała o NAJCIĘŻSZYCH godzinach jej życia. To była prawdziwa KATORGA

Nagle to właśnie 34-latek wyrósł na najlepszego polskiego skoczka mistrzostw świata 2021. W konkursie na dużej skoczni Żyła zajął 4. miejsce, tuż za podium, a dzień później w konkursie drużynowym był najlepszym z Polaków (w nieoficjalnej klasyfikacji indywidualnej zajął 1. miejsce) i poprowadził naszą drużynę do brązowego medalu. Trudno więc dziwić się, że „Wiewiór” świętował wraz z kolegami po zakończeniu zawodów. Te niezwykłe chwile nagrały kamery.

Marcelina Ziętek ma już dość tych straszliwych słów. Dziewczyna Piotra Żyły idzie do sądu. Więcej w galerii poniżej:

Koledzy wycięli Kubackiemu PERFIDNY ŻART?! Padają zarzuty, wszystko widać na ZDJĘCIU

W sobotni wieczór zawodnicy byli już w hotelu i mogli cieszyć się z brązowego medalu mistrzostw świata. Gdy Piotr Żyła zobaczył przez okno dziennikarzy TVP Sport, zaczął ich pozdrawiać… wymachując butelką! Wszystko uchwyciły kamery TVP Sport, a dziennikarz Filip Czyszanowski postanowił udostępnić to niezwykłe wideo na swoim Twitterze. - Takie to kulisy wejścia do Sportowego Wieczoru. Pan Piotr podglądał i stwierdził, że był "full gas"! – napisał dziennikarz TVP Sport.

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze