Justyna Żyła jest chora. Do wszystkiego się przyznała, wspomniała o dzieciach Piotra Żyły

2022-01-02 10:51
Justyna Żyła
Autor: Marek Zieliński / SE Justyna Żyła

Justyna Żyła przekazała swoim fanom dość przykrą i nieoczekiwaną wiadomość. Celebrytka, znana z występu w "Tańcu z Gwiazdami", jak też z małżeństwa z reprezentantem Polski w skokach narciarskich przyznała, że zmaga się z chorobą. O wszystkim gwiazda powiedziała za pośrednictwem mediów społecznościowych i wspomniała tam także o swoim potomstwie z Piotrem Żyłą.

Justyna Żyła przekazała dość przykrą wiadomość swoim fanom na mediach społecznościowych. Okazuje się, że rok 2022 nie zaczął się dobrze dla celebrytki znanej z małżeństwa z Piotrem Żyłą, która przyznała się, że jest chora. Jak sama przyznała, ma denerwujące oznaki schorzenia, które wprawiają w śmiech jej współlokatorów, a więc dzieci ze związku z reprezentantem Polski w skokach narciarskich.

Ulubieniec Horngachera podsumował swój skandaliczny skok. Kuriozalne słowa Eisenbichlera, powiedział o Polakach

Justyna Żyła zmaga się z chorobą. Nie tak wyobrażała sobie początek 2022 roku

Celebrytka, która wzbudzała wielkie emocje swoimi wyznaniami na temat nieudanego małżeństwa z Piotrem Żyłą, wyznała, że Sylwestra, jak też Nowy Rok spędziła w domu, kurując się z przeziębienia, które ją męczy. Mimo braku świętowania, była uczestniczka "Tańca z Gwiazdami" mogła liczyć na towarzystwo dzieci.

- Miało być jak na 1 zdjęciu, jest jak na 2. Od kilku dni zmagam się przeziębieniem, ale w domku z dziećmi, pod kocykiem tez może być całkiem spoko. - napisała była żona reprezentanta Polski w skokach narciarskich pod swoją publikacją na Instagramie.

Marta Linkiewicz podwinęła bluzkę i pokazała się zupełnie bez stanika! Co za petarda, mamy gorące zdjęcie

Aby zobaczyć, jak Justyna Żyła dopingowała byłego męża w trakcie konkursu Pucharu Świata w Wiśle, przejdź do galerii poniżej.

Justyna Żyła powiedziała o swojej chorobie. Dzieci nie mogą się powstrzymać

Najbardziej męczącą dla Justyny Żyły w trakcie przeziębienia ma być utrata głosu. Jak sama twierdzi, jej problem z mową wywołuje wielki śmiech wśród jej dzieci.

-Najbardziej uciążliwa dla mnie jest utrata głosu. Dla domowników bardzo zabawna. Kochani życzę Wam dużo zdrowia oraz pomyślności w nadchodzącym nowym roku - pisze Justyna Żyła na Instagramie.

Sonda
Czy podoba Ci się Justyna Żyła?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze