Justyna Żyła

i

Autor: Instagram / justynazyla Justyna Żyła

Justyna Żyła nie mogła opanować łez. Spojrzała na swojego syna i wtedy się zaczęło

2021-06-27 15:10

Justyna Żyła nie mogła powstrzymać łez, kiedy spojrzała na swojego syna. Celebrytka i była uczestniczka "Tańca z Gwiazdami" zamieściła na swoich mediach społecznościowych bardzo wymowny wpis, w którym powiedziała o uczuciach, jakim darzy chłopca. Była żona Piotra Żyły nie mogła powstrzymać się od łez. Nie da się ukryć, że odczucia, które przeżyła influenerka z pewnością towarzyszyły na zakończenie roku szkolnego niejednej mamie,

Justyna Żyła ma przed sobą dwa, radosne miesiące. Jej dzieci w związku z Piotrem Żyłą właśnie udały się na wakacje po ciężkim roku szkolnym, co dogłębnie wzruszyło celebrytkę. Była uczestniczka "Tańca z Gwiazdami" dała upust swoich emocji na Instagramie. Nie da się ukryć, że na pewno tak jak ona, pomyślała niejedna mama.

Wilfredo Leon doprowadził swoją matkę do łez. Gdy to zobaczyła, nie mogła uwierzyć

Justyna Żyła wzruszona swoimi dziećmi. Nie mogła ukryć łez

Justyna Żyła postanowiła odnieść się do zakończonego właśnie roku szkolnego i podziękować nauczycielom za trud w nauczaniu jej dzieci w trakcie pandemii koronawirusa. Gwiazda jest pełna wdzięczności, że pracownicy szkoły stanowili podporę dla niej i dla jej dzieci w trakcie tak trudnego okresu.

- Ostatni dzień szkoły... Wreszcie trochę odpoczynku po tym trudnym pandemicznym roku szkolnym. Dlatego chciałabym podziękować serdecznie naszym nauczycielom ze szkoły podstawowej w Wiśle, a w szczególności nauczycielom mojego syna - Kuby, za 8 lat pełnych dobrej atmosfery oraz wyrozumiałości ze strony nauczycieli, którzy starali się wspierać dzieci ,jak mogli. - napisała była żona Piotra Żyły na Instagramie,

Gwiazda nie ukrywa, że wzrusza ją, że jej syn zakończył właśnie naukę w szkole podstawowej i przed nim kolejne lata nauki i dojrzewania. 

To mógł być koniec Bartosza Kurka! Gwiazdor stracił to, co najważniejsze

Kadra wróciła do Sopotu. Piłkarze siedzieli na plaży do białego rana

Justyna Żyła wzruszona swoim synem. Nie może uwierzyć, że tak szybko dorósł

O tym, jak bardzo Justyna Żyła wzruszona jest dorastaniem swojego syna ze związku z Piotrem Żyłą możemy przekonać się, czytając hasztagi, które umieściła pod zdjęciem. Widać, że celebrytka jest bardzo dumna z chłopca i jego postępów.

- zakończenie roku szkolnego, koniec jednego etap, dziekujemy. Zakończenie 8 klas, kiedy synu tak urosleś, wzruszona mama - napisała gwiazda pod zdjęciem na Instagramie.

Najnowsze