Justyna Żyła

i

Autor: Instagram/justynazyla Justyna Żyła

Prawdziwa lawina

Justyna Żyła obiektem jednoznacznych komentarzy. Wystarczyło zdjęcie z głębokim dekoltem

2023-09-03 7:58

Justyna Żyła i rozwój jej popularności to już w zasadzie materiał na książkę. Była żona Piotra Żyły szturmem zdobyła media społecznościowe i stała się jedną z najbardziej rozpoznawalnych postaci polskiego show-biznesu. W zasadzie każde zdjęcie celebrytki spotyka się z falą komentarzy. Nie inaczej było tym razem, gdy Justyna Żyła podzieliła się fotką w sukience z głębokim dekoltem.

Justyna Żyła szczególny rozgłos zdobyła po głośnym rozwodzie z Piotrem Żyłą. Jej związek ze skoczkiem narciarskim zakończył się publicznym praniem brudów i po kilku miesiącach oboje poszli dopiero w swoje strony, gdy doszło do rozwodu. Celebrytka zaczęła budować własną osobowość medialną w internecie i nie tylko. Justyna Żyła stała się również gwiazdą telewizji dzięki udziałowi w programie „Taniec z Gwiazdami”. W sieci jest szczególnie aktywna na Instagramie, gdzie regularnie pojawiają się przeróżne zdjęcia z jej życia prywatnego.

Izabela Małysz przeżyła koszmar. W końcu zdecydowała się to pokazać. Nigdy wcześniej nie doświadczyła takiego dramatu

Justyna Żyła z głębokim dekoltem

Ostatnio co prawda częściej pokazuje fotografie jedzenia, a szczególnie śniadań, ale co jakiś czas pojawiają się jeszcze zdjęcia z jej obliczem. Tak było kilka tygodni temu, gdy Justyna Żyła na Instagrama wrzuciła dwa zdjęcia w jednym poście. Pierwsze z nich szczególnie mogło przykuć uwagę internautów przez głęboki dekolt w białej sukience w kwiatki. Cały wpis nie umknął uwadze czujnych obserwujących, którzy w jednoznaczny sposób ocenili zdjęcia celebrytki.

Adam Małysz wyjawił skutki niszczycielskiej powodzi. Te wieści łamią serce, część eksponatów poszła do kosza!

Lawina komentarzy pod zdjęciami Justyny Żyły

Najwyraźniej Justyna Żyła zapracowała na wierne grono fanów. Tym razem bowiem doczekała się mnóstwa komplementów pod swoim adresem. Pojawiło się sporo emotikon serduszek, ale oprócz tego niektórzy oceniali obrazki w sposób bardziej rozbudowany. „Piękna”, „Piękna, cudowna, boska, jest pani przeurocza”, „Piękna jak zawsze”, „Biała suknia petarda” – to tylko niektóre z internetowych wpisów zamieszczonych przy zdjęciach Justyny Żyły na Instagramie.

Najnowsze