Justyna Żyła postawiła na wielką zmianę w swoim życiu. Fani jej nie poznają, zdecydowała się na taki krok

2022-05-19 20:31
Justyna Żyła
Autor: Instagram / justynazyla Justyna Żyła

Justyna Żyła postanowiła postawić na dość dużą zmianę w swoim życiu. Była żona Piotra Żyły przeszła przez prawdziwą metamorfozę, która sprawiła, że nawet najwierniejsi fani nie będą mogli jej rozpoznać. Trzeba przyznać, że taka odsłona Justyny Żyły może szokować. Takiej jej jeszcze nie widzieliście.

Justyna Żyła postanowiła zaszokować swoich fanów. Była żona Piotra Żyły postanowiła przejść prawdziwą metamorfozę, która całkowicie odmieniła jego oblicze. Nie da się obok takiego widoku przejść obojętnie, a fani mogą zastanawiać się, czy odświeżenie wyglądu może mieć związek z nowym wybrankiem byłej gwiazdy "Tańca z Gwiazdami", którym się ostatnio chwaliła.

Wilfredo Leon zakończy karierę w reprezentacji Polski? Niepokojące wyznanie, ten termin zmartwi kibiców

Justyna Żyła znowu zaskakuje! Nie daje o sobie zapomnieć

Sprawa Justyny Żyły w mediach ma się w najlepsze od kilku już lat. Jej nazwiskiem Polska zaczęła żyć, kiedy miała miejsce rozprawa sądowa między ją, a Piotrem Żyłą. Wtedy to celebrytka zdecydowała się na wiele kontrowersyjnych ruchów, jak wyciąganie brudów ze swojego pożycia małżeńskiego publicznie, atakowaniu Marceliny Ziętek, czy wzięcie udziału w rozbieranej sesji w "Playboyu". Wszystko to zdaje się być jednak przeszłością, a ona sama ułożyła sobie dość spokojne życie, pracując w jednej z cukierni w Wiśle, ciesząc się nowym związkiem. Ostatnimi czasy, celebrytka przeszła bardzo dużą metamorfozę, przez którą problem będą mieli jej najwierniejsi fani, aby ją w ogóle rozpoznać. To zdjęcie mówi wszystko, Justyna Żyła postawiła na całkowitą metamorfozę.

Reprezentant Polski przekazał wspaniałą wiadomość! Karol Linetty został ojcem, wielkie gratulacje dla piłkarza!

Aby zobaczyć prawdę o wyznaniu Justyny Żyły, przejdź do galerii poniżej.

Justyna Żyła przeszła metamorfozę. Wielka przemiana byłej uczestniczki "Tańca z Gwiazdami"

Okazuje się, że Justyna Żyła zdecydowała się skrócić swoje piękne, długie blond włosy. Taka przemiana pokazuje, że Żyła niezwykle dba o swoją urodę, a fani mogą się tylko domyślać, czy taka przemiana nie ma związku z jej nową relacją, która rozwija się niezwykle dobrze. Jak widzimy, Justyna Żyła wciąż potrafi zaskakiwać. 

- Świeżo ściete - napisała pod zdjęciem podekscytowana z przemiany Justyna Żyła.

Justyna Żyła
Autor: instagram.com/justynazyla
Sonda
Czy podoba Ci się Justyna Żyła?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze