Justyna Żyła znów SIĘ ROZEBRAŁA i została PO CHAMSKU zaatakowana! "Byłabyś szarą myszką" [ZDJĘCIE]

2020-04-16 18:19 CH
Justyna Żyła
Autor: EastNews Justyna Żyła

Justyna Żyła bez ubrania i maseczki za to z poduszką i... miotłą. O co chodzi? Oczywiście o popularny wśród modelek, celebrytek i blogerek poduszkowy challenge. Polega na ubraniu się jedynie w poduszkę. Była już żona popularnego skoczka narciarskiego dołączyła do akcji, a efekty zaprezentowała na Instagramie. Zaraz potem musiała odbierać brutalne ataki jednego z internautów. "Żeby nie pani były, byłabyś kochana szarą myszką, a robisz z siebie gwiazdę" - taki napastliwy komentarz pojawił się pod zdjęcie. Jak zareagowała Justyna Żyła? Zobaczcie!

O Justynie Żyle ostatnio zrobiło się cicho, więc postanowiła o sobie zapomnieć. Była żona skoczka narciarskiego Piotra Żyły dołączyła do akcji "pillow challenge" (poduszkowe wyzwanie). Zapoczątkowała ją szwedzka influencerka Firo, która na swoim profilu udostępniła seksowne zdjęcie w samej poduszce. Ten pomysł podłapały polskie modelki, celebrytki, partnerki piłkarzy i blogerki. Do akcji przyłączyła się również nasza dziennikarka. W poduszce zaprezentowała się w "Super Raporcie". Akcja już powoli wygasa, a gwiazdy internetu prześcigają się w kolejnych dziwnych challengach. Justyna Żyła postanowiła jednak również zaprezentować się w samej poduszce. Tę skromną kreację wzbogaciła o oryginalne elementy. Do poduszki dorzuciła miotłę, pantofle w różnych kolorach i torebkę popularnego projektanta. Maseczki nie założyła.

Jaką ona ma obłędnie SEKSOWNĄ PUPĘ! Uśmiechnięta żona Macieja Kota kusi w zmysłowym WIDEO

Kiedy Justyna Żyła zaprezentowała zdjęcie z poduszką i miotłą, jeden z internautów natychmiast ją zaatakował. I to tak brutalnie. "Żeby nie pani były, byłabyś kochana szarą myszką, a robisz z siebie gwiazdę" - napisał. Na odpowiedź Żyły nie czekał długo. "Biorę udział w challenge’u proszę Pana i zdrówka życze" - odparła była uczestniczka "Tańca z gwiazdami".

Justyna Żyła NAGO. Żona Piotra Żyły w Playboyu [ZDJĘCIA]

Czytaj Super Express bez wychodzenia z domu. Kup bezpiecznie Super Express KLIKNIJ tutaj

Super Raport 16 IV (goście: Hołownia, Scheuring-Wielgus)

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.