Justyna Żyła znów zaczepiła Piotra. Przy okazji GROMY spadły na Marcelinę Ziętek. Ostro się jej oberwało

2021-06-24 14:26
Justyna Żyła zaczepiła Piotra, a oberwała Marcelina Ziętek
Autor: Instagram/ justynazyla, marceepan Justyna Żyła zaczepiła Piotra, a oberwała Marcelina Ziętek

Internauci, którzy śledzą mediach społecznościowe Marceliny Ziętek doskonale wiedzą, że była żona Piotra Żyły oraz jego obecna partnerka nie darzą się sympatią, a fani obu kobiet dość często podgrzewają atmosferę w komentarzach, wskazując wady którejś z kobiet. Nie inaczej było tym razem, gdy w jednym z ostatnich postów na Instagramie Justyna Żyła odniosła się do swojego byłego męża Piotra, składając mu życzenia na Dzień Ojca. Szybko stało się to okazją do ataku na Marcelinę Ziętek.

Nawet ci, którzy nie są na bieżąco z życiem poszczególnym gwiazd sportu oraz show biznesu doskonale z pewnością pamiętają, że rozwodem Piotra Żyły z jego żoną Justyną żyła niemal cała Polska, a kłótnie byłych już partnerów potrafiły przenosić się do sfery publicznej. Od tego czasu minęło już sporo czasu, aby nie wszystkie rany się jeszcze zagoiły. Celebrytka z Wisły oraz Marcelina Ziętek, czyli nowa partnerka skoczka reprezentacji Polski nie darzą się sympatią, o czym już niejednokrotnie mogli przekonać się internauci, którzy śledzą konta na Instagramie obu kobiet. Tym razem Justyna Żyły postanowiła odłożyć niechęć na bok składając życzenia na Dzień Ojca swojemu tacie, sprawić przyjemność również Piotrowi Żyle. To jednak szybko stało się okazją do kolejnego ataku na Marcelinę Ziętek. Zobaczcie co wyprawiało się w komentarzach pod postem celebrytki, zaglądając do naszej galerii zdjęć, która znajduje się poniżej! 

Marcelinie Ziętek znów się oberwało pod postem Justyny Żyły

O tym, jak bardzo Justyna Żyła i Marcelina Ziętek nie przepadają za sobą mogliśmy przekonać się już niejednokrotnie patrząc na to, co działo się pod kolejnymi postami obu kobiet gdy wyszło na jaw, że gwiazda serialu "19+" umawia się z Piotrem Żyłą. Sprawy nie ułatwia fakt, że skoczek mieszka ze swoją nową partnerką bardzo blisko byłej żony. Internauci, podobnie jak w wielu innych podobnych przypadkach, podzielili się za zwolenników Justyny Żyły oraz tych, którzy bronią Marceliny Ziętek. Tym razem pod postem byłej żony skoczka bardzo mocno oberwało się jego obecnej partnerce. 

Ten mały gest Piotra Żyły pokazuje, jak bardzo zależy mu na Marcelinie Ziętek. Tak skoczek dba o jej bezpieczeństwo

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze