Justyna Żyła

i

Autor: Instagram/justynazyla Justyna Żyła

Taniec z Gwiazdami

Justyna Żyła została nazwana najgorszą w historii! Mocna opinia, widziały to miliony Polaków

2022-06-29 15:03

Justyna Żyła została mocno skrytykowana! Celebrytka, znana ze swojego małżeństwa z reprezentantem Polski w skokach narciarskich, Piotrem Żyłą, została skrytykowana za rzeczy, które robiła lata temu i na które patrzyły miliony Polaków. Padły wyjątkowo mocne słowa, została nazwana najgorszą w historii!

Justyna Żyła została skrytykowana! Celebrytka, znana z występów w "Tańcu z Gwiazdami" została właśnie teraz zaatakowana za swoje występy w tanecznym show emitowanym na telewizji Polsat. Jak mówi jurorka programu, Iwona Pavlović, to właśnie występy byłej żony skoczka narciarskiego były tymi, które można nazwać najgorszymi w historii.

Cezary Trybański ostrzega Jeremy'ego Sochana. Przestrzega go przed pokusami i fałszywymi znajomymi [TYLKO U NAS]

Justyna Żyła nazwana najgorszą w historii. Iwona Pavlović nie ma wątpliwości

W trakcie trwania przygody Justyny Żyły z "Tańcem z Gwiazdami" zdarzały się sytuacje, w których była bardzo krytykowana przez Iwonę Pavlović. Jurorka, znana ze srogich osądów, bardzo często dawała Justynie Żyle do zrozumienia, że nie robią na niej taneczne popisy celebrytki.

- Parę występów temu mówiłam o wysokim poziomie tej edycji. Cofam te słowa przy twoim występie. Chciałabym być taką małpą – nic nie widzę, nic nie słyszę, nic nie mówię złego. Ale całe moje ciało krzyczy: nie! Jestem zaskoczona, bo tańczyłaś jak… przedszkolak. Powiem więcej – słowo „tańczyłaś” to za dużo powiedziane, bo to był „występ”. To był taki mizerny skok bez zaznaczonego telemarku – powiedziała Iwona Pavlović po jednym z występów Żyły.

To urzekło mamę Lewandowskiego w nowym partnerze. Chodziło o Roberta, aż trudno w to uwierzyć

Aby zobaczyć prawdę na temat wyznania Justyny Żyły, przejdź do galerii poniżej.

Justyna Żyła skomentowana po latach. Iwona Pavlović nie ma wątpliwości

W trakcie rozmowy z JastrząbPost Iwona Pavlović powiedziała, że najgorszą uczestniczką "Tańca z Gwiazdami" była zdecydowanie Justyna Żyła, mimo że sama jurorka prywatnie nic do niej nie ma.

- Znowu mi się oberwie. Moim zdaniem Justyna do tej pory nie została pobita. Do Justyny której prywatnie nic nie mam. Myślę, że jest fajną, normalną kobietą, natomiast rzeczywiście tanecznie moim zdaniem były to najsłabsze występy do tej pory. - mówiła Pavlović.

Sonda
Czy podoba Ci się Justyna Żyła?
Justyna Żyła pokazała ZDJĘCIE BEZ STANIKA! Kto robił jej tę odważną fotkę?!
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze