Iwona Lewandowska, Robert Lewandowski

i

Autor: SE Mama zdradziła sekret Roberta Lewandowskiego!

To urzekło mamę Lewandowskiego w nowym partnerze. Chodziło o Roberta, aż trudno w to uwierzyć

2022-06-29 11:29

Iwona Lewandowska przez wiele lat czekała na to, by znów się zakochać. Dwa lata temu udało się jej poczuć wielką miłość do partnera. Pierwszy raz w mediach społecznościowych pokazały się jej zdjęcia z ukochanym Jackiem. Kobietę urzekła m.in. jedna kwestia dotycząca jej syna, Roberta Lewandowskiego. Kibiców rozbawi to do łez.

Szesnaście lat - tyle lat czekała mama Roberta Lewandowskiego, pani Iwona Lewandowska by znów czuć wielką miłość. W 2021 roku zdradziła, że spotyka się z Jackiem, którego obdarzyła poważnym uczuciem. W ostatnich dniach pierwszy raz zobaczyliśmy ich na wspólnych zdjęciach. Pan Jacek to artysta. Rok temu na łamach "Przeglądu Sportowego" opowiedziała o ich relacji i o tym, co najmocniej urzekło ją w ukochanym. Aż trudno uwierzyć w tę historię.

Partner mamy Lewandowskiego nie wiedział, w jakim... klubie gra Robert

Choć trudno w to uwierzyć, to pan Jacek nie miał zbyt dużego pojęcia o piłce nożnej. Do tego stopnia, że znał Roberta Lewandowskiego, ale... nie miał pojęcia, w jakim gra klubie.

- Po 16 latach spotkałam fantastycznego człowieka. Ujął mnie tym, że choć wiedział, że jest taki piłkarz jak Robert Lewandowski, to nie miał pojęcia, gdzie gra. Jacek to artysta. Jest rzeźbiarzem, urządza ogrody, ma wiele pasji, ale nie ma wśród nich piłki nożnej. Dopiero przy mnie uczy się futbolu - opowiadała Iwona Lewandowska w "Przeglądzie Sportowym".

NIE PRZEGAP! Lewandowski jednak w Barcelonie?! To może być przełom! Katalończycy sięgnęli do kieszeni, fortuna na stole

Dowiedz się więcej o Jacku, nowym partnerze mamy Roberta Lewandowskiego w galerii poniżej.

QUIZ: Jak dobrze znasz Roberta Lewandowskiego? Sprawdź się w naszym quizie!

QUIZ: Jak dobrze znasz Roberta Lewandowskiego?

Pytanie 1 z 13
Którego klubu wychowankiem jest "Lewy"?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze