Justyna Żyła

i

Autor: Instagram/justynazyla Justyna Żyła

Justyna Żyła zrobiła to szybko i dała się obfotografować. Co za widok! [ZDJĘCIA]

2021-09-20 11:47

Justyna Żyła w dalszym ciągu wzbudza zainteresowanie także i fanów sportu. Żona byłego reprezentanta Polski w skokach narciarskich, Piotra, lubi dzielić się swoimi pasjami i wydarzeniami z życia prywatnego za pomocą mediów społecznościowych. Tak tez postąpiła i tym razem, dzieląc się zdjęcami wyglądającymi bardzo okazale!

Rozstanie Piotra Żyły wraz z jego byłą już żoną Justyną wzbudziło wielką polemikę. A zwłaszcza, że kobieta nie zamierzała oszczędzać mężczyzny medialnie i zarzucała mu sporo rzeczy w taki sposób, aby dowiedzieli się o tym inni. Skoczek nie pozostawał dłużny, w efekcie doszło do sporego zamieszania, które ciągnęło się miesiącami. Aktualnie jednak sytuacja wydaje się opanowana - obie osoby podążyły swoimi ścieżkami, a atmosfera wokół nich uległa uspokojeniu.

Zobacz też: Zapłakany Heynen żegna się z siatkarzami. Ciężko powstrzymać łzy, te obrazki złamią nawet największych twardzieli [ZDJĘCIA]

Justyna Żyła cały czas realizuje się w swoich pasjach, a pośród największych z nich z pewnością może wskazać zacięcie do gotowania. Kobieta często dzieli się zdjęciami przygotowanych przez siebie wymyślnych potraw, a fani doceniają jej wysiłek włożony w przygotowanie i chwalą za talent. Tym razem postanowiła opublkować danie szybkie, ale niezwykle efektowne. "Turbo szybkie gruszki i śliwki z miodem" - napisała Justyna Żyła.

"Ma pani ogromny talent kulinarny, aż ślinka leci na każde danie, które pani dodaje" - możemy przeczytać w jednym z komentarzy zamieszczonych pod publikacją Justyny Żyły. Fani kobiety bardzo doceniają jej talent i wręcz domagają się tego, aby móc obserwować jeszcze więcej poczynań. Wydaje się, że kobieta nie zamierza spocząć na laurach i w dalszym ciągu chętnie będzie się w tym zakresie rozwijała.

Jakub Kochanowski o kolejnej porażce ze Słoweńcami: To nie była klątwa
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze