Kamil Stoch i jego piękna żona zrzucili maseczki na spacerze. Nie ukrywają ogromnej radości

2020-04-23 9:55
Kamil Stoch i Ewa Bilan-Stoch
Autor: Instagram Kamil Stoch i Ewa Bilan-Stoch

Po wielu dniach z surowymi restrykcjami wprowadzonymi przez rząd, w końcu można bez obawy o mandat spokojnie przespacerować się po ulicach. Co najważniejsze, zdjęto zakaz wstępu do lasów i parków. Pogoda sprzyja spędzaniu czasu na zewnątrz, co wykorzystał również Kamil Stoch i jego urocza żona, Ewa. Para wybrała się na spacer, na którym mogła pełną piersią zaczerpnąć świeżego powietrza.

Pandemia koronawirusa bardzo mocno wpłynęła na codzienność wielu osób. Dotychczasowe formy spędzania wolnego czasu na zewnątrz na kilkanaście dni musiały być ograniczone do minimum. Restrykcje rządu zakazywały bowiem opuszczania domu bez ważnej przyczyny. Od niedawna jednak znów można częściej wykorzystywać piękną, wiosenną pogodę.

Michal Doleżal KRYTYCZNIE o polskich skoczkach. Te słowa niektórych zabolą

Obostrzenia zostały nieco poluzowane. Ale coś za coś. Od 16 kwietnia wprowadzono obowiązek zakrywania ust i nosa w miejscach publicznych. Niekoniecznie muszą być to maseczki, ale równie dobrze może być to kawałek materiału. Celem takiego obowiązku jest zmniejszenie transmisji koronawirusa. Są jednak miejsca, gdzie twarzy nie trzeba zakrywać.

Piotr Żyła zapuścił brodę i ZAŚPIEWAŁ wielki przebój [WIDEO]

Za brak maseczki w lesie nie grozi nam żadna kara. W takich miejscach możemy oddychać pełną piersią. Wykorzystali to Kamil i Ewa Stochowie. Małżeństwo pochwaliło się zdjęciem ze spaceru. - Dawno mnie tu nie było ale mam się dobrze. Mam nadzieję, że u Was też wszystko w porządku. Na odludziu oddychaliśmy bez maseczek, poezja... - napisał polski mistrz w opisie do fotografii. Na zdjęciu widać, że oboje są uśmiechnięci od ucha do ucha i cieszą się wspólnie spędzaną chwilą.

Czytaj Super Express bez wychodzenia z domu. Kup bezpiecznie Super Express KLIKNIJ tutaj

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze