Kamil Stoch

i

Autor: AP PHOTO Kamil Stoch

Kamil Stoch nawiązał do zakończenia kariery. Tajemnicze słowa skoczka o "niewiadomej", zaskakujące słowa

2022-05-22 16:36

Kamil Stoch razem z resztą drużyny rozpoczęli przygotowania do sezonu z nowym szkoleniowcem - Thomasa Thurnbichlera. Polski skoczek w mediach społecznościowych dał wolną rękę swoim fanom na zadawanie pytań. Nie obyło się bez tematu zakończenia kariery przez mistrza olimpijskiego. Stoch musiał podjąć decyzję przed rozpoczęciem przygotowań do kolejnych startów.

Polsku skoczkowie narciarscy rozpoczęli przygotowania do kolejnego sezonu z nowym trenerem - Thomasem Thurnbichlerem. Wszyscy zastanawiali się jaką decyzję podejmie Kamil Stoch, jeśli chodzi o kontynuowanie kariery. Było dużo zamieszania po poprzednim sezonie i niewiadomo było jakie nastawienie będzie miał skoczek do nowego szkoleniowca. Mistrz olimpijski zdecydował się nie wypowiadać w mediach społecznościowych na ten temat.

Trener Bayernu na fecie... RB Lipsk po zdobyciu pucharu. Co on tam robił?!

Stoch zdecydował się wrócić do mediów społecznościowych i rozpoczął Q&A z widzami na Instastory. Fani od razu zapytali o jego długą przerwę w social mediach. "Gdzie byłeś jak Cię nie było?" - W drodze. I trochę Was tu zaniedbałem. Troskliwe misie pytały czy w ogóle żyję, czy poskaczę jeszcze. Trenowałem dzielnie we wszystkich zakątkach, znajdując w tym radość. Motywacji nie brakowało mi nigdy, ale teraz mam nowe inspiracje. Żeby jakoś załatać czas ciszy jestem gotów po raz pierwszy uruchomić opcję Q&A na story i odpowiem na Wasze pytania - napisał Stoch.

Wielka wojna o transfer Roberta Lewandowskiego! Ten gigant chce znowu napsuć krwi Barcelonie, będzie ostra walka

Sonda
Czy Kamil Stoch wróci w przyszłym sezonie do wielkiej formy?
Kamil Stoch

i

Autor: Instagram/Kamil Stoch

Jednym z najbardziej interesujących pytań do skoczka było to dotyczące zakończenia kariery. "Czy miałeś jakieś wątpliwości dotyczące końca kariery po odejściu Dodo?". - Tak. Przyszłość zawsze jest niewiadomą. Często mamy wokół siebie wielu doradców, ale ostatecznie to my sami podejmujemy decyzję. Osobiście decydując się na coś "idę w to" na 100%. Dlatego jestem w pełni zmotywowany by znów rozwinąć skrzydła. Kamil Stoch w trakcie swojej kariery zdobył m.in. dwie kryształowe kule, a także trzy złote medale igrzysk olimpijskich.

Magda Linette z awansem do II rundy Roland Garros po szalonym meczu! Polka walczyła jak lwica, masa zwrotów akcji

Dom Kamila Stocha w Zębie
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze