Kamil Stoch niczym kulturysta. Nie uwierzysz, jaki ciężar podnosi! [ZDJĘCIE]

2019-09-12 10:00 FAN
Kamil Stoch
Autor: East News Kamil Stoch

Sezon sportów zimowych zbliża się wielkimi krokami! Jeszcze kilka tygodni a fani skoków narciarskich ponownie co weekend będą śledzić zmagania zawodników. Jak co roku liczymy na dobrą postawę Polaków. Ale aby tak było, muszą solidnie przepracować okres przygotowawczy. Kamil Stoch nie próżnuje, co widać na jego ostatnim zdjęciu. Polski mistrz ciężko pracuje na siłowni.

Za nieco ponad dwa miesiące skoczkowie narciarscy rozpoczną kolejny sezon w Pucharze Świata. Pierwszy konkurs będzie miał miejsce w Wiśle, co pomału staje się tradycją. Na skocznie im. Adama Małysza, jak zwykle ściągnie rzesza polskich fanów, aby oglądać biało-czerwonych w akcji. Rzecz jasna największą gwiazdą polskiej reprezentacji jest Kamil Stoch, który będzie chciał zdobyć swoją trzecią Kryształową Kulę w karierze.

Dlatego też w ostatnich tygodniach ciężko trenuje, aby być gotowym na nowy sezon. Michal Doleżal, nowy szkoleniowiec polskiej kadry, oszczędza nieco czołowych skoczków znad Wisły. W tegorocznym Letnim Grand Prix, Stoch wziął udział tylko w dwóch konkursach indywidualnych, co w przeszłości zdarzało się bardzo rzadko. Mimo wszystko mistrz olimpijski na brak zajęć nie narzeka.

Niedawno opublikował zdjęcie z siłowni, gdzie wylewa siódme poty. Na fotografii widać, jak na plecach trzyma spory ciężar. Na sztandze założone jest sześćdziesiąt kilogramów, a sztanga również swoje waży (ok. 20 kg). Oznacza to, że Stoch dźwiga dużo więcej, niż sam waży. Praca sprawia mu jednak przyjemność, bo pod zdjęciem możemy znaleźć hasztag "uśmiech".

Wyświetl ten post na Instagramie.
#dailyworkout #training #siłka #uśmiech #moc Post udostępniony przez Kamil Stoch (@kamilstochofficial)
Najnowsze