Kamil Stoch porównał żonę do Dawida Kubackiego. Przez to ZDJĘCIE fani płakali ze śmiechu

2020-07-05 13:55 DKO
Kamil Stoch i Ewa Bilan-Stoch
Autor: Instagram Kamil Stoch i Ewa Bilan-Stoch

Słońce przypieka coraz mocniej, a wakacje pomału się rozpędzają. W takich chwilach niewiele osób myśli o zimie, która nadejdzie za kilka miesięcy. Wyjątkiem są skoczkowie. Ci już teraz szlifują formę, aby ta dopisywała im przez cały sezon Pucharu Świata. Mimo ciężkiej pracy humory naszym reprezentantom dopisują. Kamil Stoch jedną fotografią rozbawił tysiące fanów.

Przygotowania reprezentacji Polski w skokach narciarskich trwają już od dłuższego czasu. Pierwszym sprawdzianem przed sezonem zimowym będą zawody Letniego Grand Prix. To rozpocznie się na skoczni im. Adama Małysza w Wiśle w przedostatni weekend sierpnia. Już wtedy biało-czerwoni chcą brylować formą i dać radość polskim kibicom, którzy już ostrzą sobie zęby na rywalizację.

Cristiano Ronaldo EKSPLODOWAŁ. Ostatnie dwa lata były dla niego jak z HORRORU [WIDEO]

Ewa Swoboda ma zakwasy na pierwszym obozie w Spale

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Najbliższe dni dla skoczków będą z tego względu pracowite. Michal Doleżal, szkoleniowiec kadry A, wprowadził zasadę, że zgrupowania trwają w systemie niedziela-czwartek. Niemal cały weekend zawodnicy mają więc dla siebie i mogą spędzać go z najbliższymi. Ale w niedzielę trzeba wracać do pracy. Mimo tego humor dopisuje Kamilowi Stochowi, co pokazuje ostatni post na Instagramie.

Justyna Kowalczyk CAŁUJE w wyjątkowym miejscu! Miłosny żar BUZUJE [ZDJĘCIE]

Trzykrotny mistrz olimpijski opublikował zdjęcie z żoną, Ewą Bilan-Stoch, a na kolejnej fotografii możemy zobaczyć go w towarzystwie kolegi z kadry, Dawida Kubackiego. - "Subtelna" różnica między moją sobotą a niedzielą. I nie chodzi mi o pogodę. Jedziemy na obóz - napisał w opisie Stoch. Post rozbawił mnóstwo fanów skoczka z Zębu, co widać po komentarzach. - Zamieniłeś żonę na Dawida - czytamy w jednym z nich. - Dziwnie wygląda Ewa na drugim zdjęciu... - napisał inny internauta.

Najnowsze