Cristiano Ronaldo, Juventus

Autor: East News Cristiano Ronaldo

Cristiano Ronaldo EKSPLODOWAŁ. Ostatnie dwa lata były dla niego jak z HORRORU [WIDEO]

2020-07-05 11:09

Nie jest tajemnicą, że Cristiano Ronaldo to perfekcjonista. Portugalczyk zawsze dąży do tego, aby w grze jego i jego zespołu wszystko funkcjonowało jak w szwajcarskim zegarku. Dlatego ostatnie dwa lata mogły być dla niego koszmarem. Ronaldo w sobotnim meczu w końcu mógł eksplodować radością po bramce z rzutu wolnego. Klątwa została przerwana.

Cristiano Ronaldo na swoim koncie ma już mnóstwo przepięknych bramek, które na zawsze zapisały się w historii piłki nożnej. Niektóre z nich zdobył po uderzeniach z rzutów wolnych. Gwiazda światowego futbolu słynie z doskonałego wykonywania stałych fragmentów gry, a także z charakterystycznego przygotowania do strzału z "wolnego". Ostatnio jednak nad CR7 ciążyła jakaś klątwa.

Wojciech Kowalczyk BEZLITOSNY dla Andrzeja Dudy. Przezwał go od "WIEŚNIAKA"

Choć w Juventusie podchodził do niemal każdego rzutu wolnego, to nie mógł wpisać się na listę strzelców. Jego skuteczność w tym elemencie gry była wręcz katastrofalna. Na 40 uderzonych wolnych tylko jedenaście powędrowało w "światło" bramki. Ale przecież wszystko ma swój koniec. Ronaldo przełamał się w sobotnim meczu derbowym, w którym Juventus mierzył się z Torino.

Eksperci OSTRO o wpisie Bońka. Nie zostawili na nim SUCHEJ nitki | Super Sport

W 61. minucie, przy wyniku 2:1 dla Starej Damy do piłki ustawionej na około 20 metrze podszedł nie kto inny, jak kapitan reprezentacji Portugalii. Piłka po jego uderzeniu w końcu znalazła drogę do siatki i Ronaldo zdobył przepiękną bramkę. Po tym jak futbolówka zatrzepotała w siatce, piłkarz eksplodował ogromną radością. Na pewno poczuł ogromną ulgę, co malowało się na jego twarzy.

Georgina Rodriguez nagle wyłoniła się z morskich fal! Jej pełne PIERSI jak u syreny! ZDJĘCIA