Kamil Stoch

i

Autor: Instagram/kamilstochofficial Kamil Stoch

tego już nie ukryje

Kamil Stoch przyłapany! Takiej okazji nie mógł przepuścić. Kamery uchwyciły go na meczu Polska - USA

2022-08-30 21:05

Spotkanie Polska - USA podczas tegorocznych mistrzostw świata już na długo przed swoim rozpoczęciem wzbudzało wiele emocji i można było się spodziewać, że wielu Polaków będzie śledzić losy spotkania. Okazuje się, że również Kamil Stoch nie mógł przegapić takiego wydarzenia i nawet wybrał się na mecz Polska - USA do katowickiego Spodka. Przyłapały go kamery.

Po spotkaniach reprezentacji Polski z Bułgarią oraz Meksykiem na tegorocznych mistrzostwach świata w siatkówce, które rozgrywane są w Polsce i na Słowenii, przyszedł czas na najtrudniejszy bój w grupie C, czyli mecz Polska - USA. Spotkanie to wzbudzało wiele emocji już na długo przed swoim rozpoczęciem i wielu Polaków poświęciło wtorkowy wieczór, aby dopingować Biało-czerwonych. Jak się okazuje, na trybunach katowickiego Spodka nie zabrakło również gwiazd. 

Te słowa Łukasza Kaczmarka wprawią kibiców reprezentacji Polski w euforię! Gwiazdor kadry Grbicia musiał powiedzieć to głośno

Kamil Stoch przyłapany przez kamery w katowickim Spodku! Lider reprezentacji Polski w skokach wybrał się na mecz Polska - USA

Katowicki Spodek, podobnie jak podczas poprzednich meczów reprezentacji Polski wypełnił się po brzegi, ale siatkarzy prowadzonych przez trenera Nikolę Grbicia dopingowali nie tylko zwykli kibice. Oko kamery znalazło bowiem na trybunach Kamila Stocha. 

To już oficjalnie. Dawid Kubacki ogłosił nowinę, której wszyscy się spodziewali, ale się jej obawiali

Sonda
Czy polscy siatkarze obronią tytuł mistrzów świata?
Kamil Semeniuk spodziewa się ciężkiego boju z USA

Kamil Stoch przyłapany! Takiej okazji nie mógł przepuścić. Kamery uchwyciły go na meczu Polska - USA

Lider reprezentacji Polski w skokach narciarskich nie mógł odpuścić sobie przyjemności z zobaczenia na żywo z trybun Spodka jednego z najważniejszych meczów Biało-czerwonych podczas tegorocznych mistrzostw świata. Na szyi Kamila Stocha nie zabrakło również szalika w narodowych barwach. 

Kamil Stoch ma plany na emeryturę. Wybrał już nowy zawód, nie ma cienia wątpliwości

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze

Materiał sponsorowany