Kamil Stoch

i

Autor: Cyfrasport Kamil Stoch

Wszystko wyjawił!

Kamil Stoch ma plany na emeryturę. Wybrał już nowy zawód, nie ma cienia wątpliwości

2022-08-28 22:48

Kamil Stoch postanowił opowiedzieć o swoich planach na emeryturę. Reprezentant Polski w skokach narciarskich przyznał w trakcie podcastu firmy Atlas, że ma już swoją wizję emerytury, a nawet wybrał sobie zawód, którym chciałby się zajmować. Wiele wskazuje na to, że polski mistrz nie da kibicom skoków o sobie zapomnieć!

Kamil Stoch przyznał się do czegoś bardzo ważnego w kontekście swojej przyszłości. Multimedalista olimpijski powiedział w rozmowie z podcastem firmy Atlas, jaką rolę widzi dla siebie, po zakończeniu występów w Pucharze Świata. Okazuje się, że polski mistrz ma w planach podjęcie całkowicie nowego zawodu i sprawdzenia się w roli, w której, jak sam powiedział, widziałby się najbardziej. Padły ważne słowa.

Legenda Barcelony skomentowała genialny występ Roberta Lewandowskiego! Carles Puyol się nie powstrzymywał

Kamil Stoch mówi, co będzie robił na emeryturze. Znalazł sobie nową pracę

O ile Kamil Stoch nie daje deklaracji w sprawie kończenia kariery, o tyle jego wiek każe mu już myśleć o przyszłości i o tym, czym będzie zajmował się w trakcie emerytury. Okazuje się, że skoczek wybrał sobie już nową pracę, która będzie powiązana z tym, czym zajmuje się dotychczas. Chce bowiem zostać trenerem i kształtować nowe talenty dla polskich skoków.

- Widzę siebie w roli trenera i to jest coś, co chciałbym robić w przyszłości. Chciałbym się temu poświęcić, ponieważ od kilku lat prowadzimy z małżonką Klub Sportowy Eve-nement Zakopane - powiedział Kamil Stoch.

Iga Świątek podeszła do Sereny Williams i wyrzuciła to z siebie! Te słowa nie przejdą bez echa!

Aby zobaczyć prawdę na temat wiary Kamila Stocha, przejdź do galerii poniżej.

Bycie trenerem to niejedyne plany Stocha. Do wszystkiego się przyznał

Kamil Stoch w trakcie swojej rozmowy zasugerował, że nie weźmie się za trenowanie od razu. Ma on bowiem dużo swoich planów i pragnień, które chciałby zrealizować.

- Z wiekiem bardzo wiele rzeczy się zmienia. Kiedyś myślałem, że będę rekreacyjnie uprawiał kolarstwo, gdy przestanę skakać. Teraz wiem, że fajnie się to ogląda, ale trzeba być bardzo zawziętym i ambitnym... Chciałbym podróżować, zwiedzać i odkrywać nowe miejsca. Poznawać kulturę i kuchnię. Fascynuje mnie każdy kierunek geograficzny. Wszystko, gdzie nas jeszcze nie było, bo najlepiej podróżuje się z kimś, a ja mam najlepszą towarzyszkę do podróżowania. Do tego chciałbym mieć więcej czasu, by w dobrych warunkach pojeździć na nartach. Robię to sporadycznie, a lubię to robić - mówi Kamil Stoch.

Kamil Stoch: Bardzo długo walczyliśmy o te skocznie. Teraz nasi następcy będą mogli trenować w godnych warunkach

O emeryturze musimy myśleć już coraz wcześniej.

Posłuchaj od czego zacząć i jak zabezpieczyć się na starość w podcaście Porachunki Osobiste.

Listen to "Emerytura - od czego zacząć? [PORACHUNKI OSOBISTE]" on Spreaker.
Sonda
Czy Kamil Stoch w sezonie 2022/2023 zdobędzie Kryształową Kulę?
Najnowsze