Dawid Kubacki

i

Autor: SE Dawid Kubacki

Koniec laby

To już oficjalnie. Dawid Kubacki ogłosił nowinę, której wszyscy się spodziewali, ale się jej obawiali

2022-08-29 15:28

Dawid Kubacki i jego koledzy z reprezentacji Polski w skokach narciarskich przygotowują się do nowego sezonu Pucharu Świata. Ostatnie tygodnie w naszym kraju upłynęły pod znakiem wakacji. Uczniowie cieszyli się wolnym czasem, wyjazdami na wczasy i późnym wstawaniem. Wszyscy wiedzieli, że kres nadejdzie, ale odwlekali tę myśl w nieskończoność. Skoczek narciarski postanowił przekazać, że czas już myśleć o nowych wyzwaniach.

Dawid Kubacki od dawna wie, że tylko ciężka praca popłaca w sporcie. Choć dla wielu Polaków ostatnie dwa miesiące były czasem odpoczynku, to on z kolegami z kadry w skokach narciarskich ciężko pracował, by przygotować się już do zimowych zmagań w Pucharze Świata. Skoczkowie mieli tylko krótkie wakacje, by się zregenerować. Jednak wcale to nie przeszkadza im zachować dobrych humorów. Sam Kubacki pokazał na Instagramie zdjęcia z zajęć po przerwie i przypomniał wszystkim, że czas wakacyjnej laby kiedyś się kończy. Uczniowie muszą pamiętać, że do szkół wrócą już 1 września i czas wziąć się do ciężkiej pracy w szkolnych ławach.

Dawid Kubacki pochwalił się w mediach społecznościowych nagraniem z treningu! Mogło dojść do tragedii, skoczek uspokaja

Ostry trening Dawida Kubackiego

Mylą się wszyscy ci, którzy uważają, że skoczkowie narciarscy pracują wyłącznie na skoczni. Okres przygotowań do sezonu to ciężka praca poza obiektami codziennej pracy zawodników. Przede wszystkim zawodnicy spędzają czas w tunelach aerodynamicznych oraz na siłowni. Właśnie z tego drugiego miejsca Kubacki pokazał zdjęcia, które u wielu fanów wywołały ogromny podziw.

Wszystko przez ciężary, jakie podnosi na fotografii skoczek. Uprawiający tę dyscyplinę są raczej szczupłymi lub bardzo szczupłymi sportowcami. Wydawałoby się więc, że siłowe zmagania nie są dla nich. Tymczasem okazuje się, że nie w masie tkwi siła. Kibice nie mogli wyjść z wrażenia, gdy zobaczyli jak pracują jego mięśnie przy pokaźnej sztandze.

Kamil Stoch ma plany na emeryturę. Wybrał już nowy zawód, nie ma cienia wątpliwości

Kubacki przypomina o końcu wakacji

Dawid Kubacki do pracy wrócił w dobrym nastroju i z uśmiechem na ustach. Jednocześnie zamieścił opis przy zdjęciach, który mógł przerazić wielu polskich uczniów. Przyzwyczajeni do dwóch miesięcy odpoczynku mogli zdążyć zapomnieć, że z końcem sierpnia zakończą się również ich wakacje. Sportowiec nie omieszkał przypomnieć, że czas ten zbliża się nieubłaganie. "Wakacje się skończyły, czas wracać do pracy" - napisał na portalu społecznościowym wiadomość, o której wszyscy wiedzą, ale starają się ją wypierać ze świadomości najdłużej jak się da.

Thomas Thurnbichler przed startem przygotowań do nowego sezonu

Kto wygra mundial w Katarze? Oto faworyci!

Włącz podcast i posłuchaj, kto może sprawić niespodziankę.

Listen to "MUNDIAL W KATARZE. Oceniamy grupy. NIESPODZIANKI. FAWORYT. [Super SPORT]" on Spreaker.
Najnowsze