Dawid Kubacki

i

Autor: Cyfra Sport Dawid Kubacki

Przygotowania skoczków narciarskich

Dawid Kubacki pochwalił się w mediach społecznościowych nagraniem z treningu! Mogło dojść do tragedii, skoczek uspokaja

2022-08-27 12:44

Skoczkowie narciarscy przygotowują się do zbliżającego się sezonu zimowego, na razie Polacy rywalizują w ramach letniego GP. Kibice mogą być zadowoleni z wyników podopiecznych Thomasa Turnbichlera. Na ten moment Dawid Kubacki i Kamil Stoch zajmują ex aequo pierwsze miejsce po trzech rundach zmagań. W ostatnim czasie w mediach społecznościowych pojawiło się nagranie z treningu kadry.

Skoczkowie narciarscy nie mogą zaliczyć do udanego sezonu 2021/2022. Najwyżej w klasyfikacji generalnej uplasował się Piotr Żyła, który zakończył zmagania na 14. pozycji, w "30" najlepszych skoczków minionego sezonu był jeszcze Kamil Stoch na 19. miejscu, a Dawid Kubacki był 27. Trwają przygotowania do zimowych zmagań skoków narciarskich, na ten moment kibice mogą być zadowoleni ze względu na to, że w klasyfikacji generalnej letniej edycji GP ex aequo na czele znajdują się Stoch z Kubackim po trzech rundach. Podopieczni w planie przygotowań do kolejnego sezonu mają trening w tunelu aerodynamicznym, o którym w ostatnim czasie wspomniał Piotr Żyła.

Justyna Kowalczyk znowu sprawiła, że wszystkim opadła szczęka. Ręce same składają się do oklasków

Dawid Kubacki także w mediach społecznościowych pochwalił się nagraniem z treningu. Trening w tunelu aerodynamicznym pomaga skoczkom w przygotowaniach do zbliżającego się sezonu. Wiatr, z którym przychodzi się mierzyć podopiecznym Thomasa Turnbichlera osiąga aż 130 km/h, a kąt nachylenia podczas lotu w sposób idealny odwzorowuje ten podczas występów na skoczni. 32-latek, dzięki nagraniu, jakie udostępnił pokazał, że nie jest to łatwa sztuka i może się zakończyć poważnym wypadkiem. - Nie zawsze wszystko wychodziło idealnie - podsumował dwukrotny brązowy medalista olimpijski.

Kibice skoków mogą być w szoku. TVP otrzymało kolejny bolesny cios, historyczna zmiana nadchodzi

Pierwsze zawody w ramach Pucharu Świata w skokach narciarskich mają odbyć się 5 i 6 listopada w Wiśle. Obrońcą tytułu jest Japończyk - Ryoyu Kobayashi.

Wydało się, jaka atmosfera panuje w kadrze skoczków. Adam Małysz wszystko ujawnił, ważne słowa o Thurnbichlerze

Adam Małysz nowym prezesem PZN
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze