Kamil Stoch w ogniu trudnych pytań. Mógł zrobić tylko jedno, stanowcza decyzja polskiego skoczka

2022-05-21 16:14
Kamil Stoch
Autor: AP PHOTO/MATTHIAS SCHRADER Kamil Stoch

Polscy skoczkowie rozpoczęli przygodę z nowym szkoleniowcem. Nasi zawodnicy pracują pod okiem Thomasa Thurnbichlera. Kamil Stoch i spółka ostro zasuwają pod jego wodzą, by kolejny sezon był lepszy niż poprzedni. Lider naszej kadry stanął przed jeszcze jednym wyzwaniem. Fani zadawali mu mnóstwo pytań. Padały kwestie końca kariery i życia. Kamil Stoch zdecydował się na pewien krok.

Zaczęły się przygotowania do nowego sezonu skoków narciarskich. Polscy skoczkowie robią to pod wodzą nowego szkoleniowca. Thomas Thurnbichler działa już z naszymi zawodnikami. Jednym z nich jest Kamil Stoch, choć po poprzednim sezonie zamieszanie było poważne. Nie było wiadomo, czy lider zespołu będzie dalej skakał albo współpracował z nowym szkoleniowcem. Na szczęście ostatecznie do tego doszło. Dość długo nie było jednak wiadomo, jakie relacje z trenerem ma Stoch. Co więcej, skoczek zdecydował się na milczenie w mediach społecznościowych.

Kamil Stoch w ogniu trudnych pytań fanów

Stoch w końcu wrócił do mediów społecznościowych, przekonując fanów, że otrzymywał wiele pytań o przyszłość i o to, czy w ogóle żyje. Z tej okazji postanowił przygotować dla kibiców sporą niespodziankę. Zaprosił ich do zadawania mu pytań, a na część z nich ma odpowiedzieć.

NIE PRZEGAP! Władze związku okrutnie potraktowały skoczka! Skandaliczne zachowanie, aż trudno w to uwierzyć, zmusili go do zakończenia kariery

- "Gdzie byłeś jak Cię nie było?" - W drodze. I trochę Was tu zaniedbałem. Troskliwe misie pytały czy w ogóle żyję, czy poskaczę jeszcze. Trenowałem dzielnie we wszystkich zakątkach, znajdując w tym radość. Motywacji nie brakowało mi nigdy, ale teraz mam nowe inspiracje. Żeby jakoś załatać czas ciszy jestm gotów po raz pierwszy uruchomić opcję Q&A na story i odpowiem na Wasze pytania - napisał Stoch.

Kamil Stoch szczerze o wierze. Dowiedz się więcej z galerii poniżej!

Fani byli zmartwieni o jedno. - Tylko czy Pana nie przerośnie ilość pytań, jaką Pana zawalilmy? - czytamy w jednym z komentarzy. - Kamil, tak. Każdy tego potrzebował. Jak tu cię nie kochać? - brzmiał kolejny wpis

Kamil Stoch - osiągnięcia

Dwie Kryształowe Kule, dwa złote medale mistrzostw świata, trzy wygrane w Turnieju Czterech Skoczni, trzy złote medale igrzysk olimpijskich. A to tylko część osiągnięć Kamila Stocha, którego bez wątpliwości należy zaliczać do legend skoków narciarskich.

Czy rozpoznajesz dziewczyny i żony polskich sportowców?

Pytanie 1 z 10
Na początek coś łatwego. Czyją żoną jest ta pani?
Anna Lewandowska
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze