Kamil Stoch

i

Autor: Paweł Skraba/Super Express Kamil Stoch

Istotne wyliczenia

Kamil Stoch z takich informacji może nie być zadowolony. Jasna ocena, nawet Dawid Kubacki go przebija

2022-11-03 12:42

W piątkowy wieczór na skoczni im. Adama Małysza w Wiśle rozpoczną się kwalifikacje do pierwszego konkursu Pucharu Świata w sezonie 2022/23. Walka o Kryształową Kulę rozgorzeje na nowo. Ponownie polscy kibice liczą na to, że biało-czerwoni odegrają ważną rolę i powalczą o najważniejsze trofea. Bukmacherzy sugerują, że najlepszy z Polaków może być nie Kamil Stoch, a Dawid Kubacki.

Poprzedni sezon dla reprezentantów Polski był całkowicie nieudany. Tylko w pojedynczych konkursach przypominali o swoich umiejętnościach, ale w ogólnym rozrachunku był to jeden z najgorszych roków w ostatnich latach. Poskutkowało to zmianą trenera i Michala Doleżala zastąpił Thomas Thurnbichler. Przed rozpoczynającą się rywalizacją nadzieje znów są rozbudzone.

Dawid Kubacki lepszy od Kamila Stocha? Eksperci nie mają wątpliwości

Wielu biało-czerwonych kibiców liczy na to, że swą wielkość ponownie pokaże Kamil Stoch, a Dawid Kubacki, czy Piotr Żyła również będą skakali daleko i kadra wróci na najwyższe lokaty. Bukmacherzy przed sezonem tradycyjnie wskazali na głównych. Zawodnikiem, który w ich ocenie ma największe szanse na Kryształową Kulę jest Ryoyu Kobayashi.

TotalBet za każdą postawioną złotówkę na Japończyka zapłaci trzy. W drugiej kolejności jest Marius Lindvik, a na trzecim miejscu jest Karl Geiger. Kurs na Norwega wynosi 5,50, a na Niemca 7,50. Co ciekawe bukmacherzy bardziej "wierzą" w Dawida Kubackiego niż Kamila Stocha. Kurs na 32-latka wynosi 8,00, a na trzykrotnego mistrza olimpijskiego aż 20,00. To nie są miłe informacje dla Stocha, ale na pewno nie będzie zwracał uwagi na takie przewidywania i postara się ponownie zachwycić kibiców.

Sonda
Czy Thomas Thurnbichler poprowadzi polskich skoczków do sukcesów?
PKO Ekstraklasa Raport odc. 11
Najnowsze