Kamil Stoch

i

Autor: Paweł Skraba/Super Express Kamil Stoch

Istotne wyliczenia

Kamil Stoch z takich informacji może nie być zadowolony. Jasna ocena, nawet Dawid Kubacki go przebija

2022-11-03 12:42

W piątkowy wieczór na skoczni im. Adama Małysza w Wiśle rozpoczną się kwalifikacje do pierwszego konkursu Pucharu Świata w sezonie 2022/23. Walka o Kryształową Kulę rozgorzeje na nowo. Ponownie polscy kibice liczą na to, że biało-czerwoni odegrają ważną rolę i powalczą o najważniejsze trofea. Bukmacherzy sugerują, że najlepszy z Polaków może być nie Kamil Stoch, a Dawid Kubacki.

Poprzedni sezon dla reprezentantów Polski był całkowicie nieudany. Tylko w pojedynczych konkursach przypominali o swoich umiejętnościach, ale w ogólnym rozrachunku był to jeden z najgorszych roków w ostatnich latach. Poskutkowało to zmianą trenera i Michala Doleżala zastąpił Thomas Thurnbichler. Przed rozpoczynającą się rywalizacją nadzieje znów są rozbudzone.

Dawid Kubacki lepszy od Kamila Stocha? Eksperci nie mają wątpliwości

Wielu biało-czerwonych kibiców liczy na to, że swą wielkość ponownie pokaże Kamil Stoch, a Dawid Kubacki, czy Piotr Żyła również będą skakali daleko i kadra wróci na najwyższe lokaty. Bukmacherzy przed sezonem tradycyjnie wskazali na głównych. Zawodnikiem, który w ich ocenie ma największe szanse na Kryształową Kulę jest Ryoyu Kobayashi.

TotalBet za każdą postawioną złotówkę na Japończyka zapłaci trzy. W drugiej kolejności jest Marius Lindvik, a na trzecim miejscu jest Karl Geiger. Kurs na Norwega wynosi 5,50, a na Niemca 7,50. Co ciekawe bukmacherzy bardziej "wierzą" w Dawida Kubackiego niż Kamila Stocha. Kurs na 32-latka wynosi 8,00, a na trzykrotnego mistrza olimpijskiego aż 20,00. To nie są miłe informacje dla Stocha, ale na pewno nie będzie zwracał uwagi na takie przewidywania i postara się ponownie zachwycić kibiców.

Sonda
Czy Thomas Thurnbichler poprowadzi polskich skoczków do sukcesów?
PKO Ekstraklasa Raport odc. 11
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze