Kamil Stoch

i

Autor: Instagram/Kamil Stoch Kamil Stoch

Mistrz szczęśliwy

Kamila Stocha rozpiera duża radość. Podzielił się tym z kibicami, nie ukrywał ekscytacji

2022-11-24 16:45

Skoczkowie narciarscy są już w Finlandii, gdzie w najbliższy weekend odbędą się kolejne zawody Pucharu Świata. Będzie to jednak pierwsza okazja, aby zawodnicy rywalizowali na śniegu. Ponownie wielu kibiców w Polsce liczyć będzie na dobrą postawę Kamila Stocha. Trzykrotny mistrz olimpijski w mediach społecznościowych nie krył radości, że w końcu będzie mógł skakać na śniegu.

Początek obecnego sezonu Pucharu Świata w skokach narciarskich był wyjątkowy, bo pierwszy raz w historii inauguracja miała miejsce na igielicie. Podczas konkursów w Wiśle lodowe były jedynie tory, przez co była to tylko drobna namiastka zimy. Dopiero teraz można stwierdzić, że zimowy sezon w skokach narciarskich ruszy pełną parą. Wszystko za sprawą rywalizacji w Ruce.

Kamil Stoch nie krył radości. Podzielił się z kibicami przemyśleniami

W Finlandii panują już iście zimowe warunki i skoczkowie będą musieli sobie radzić z mrozem. Prognozy na weekend sugerują, że w godzinach zawodów będzie od -10 do -6 stopni. Ale Kamilowi Stochowi nie przeszkadza to w żadnym wypadku. Trzykrotny mistrz olimpijski podzielił się z fanami przemyśleniami za pośrednictwem mediów społecznościowych i wyznał, że zima, śnieg i mróz w Ruce wywołują w nim ekscytację. - Rozpoczynam nowy cykl postów Atlas Emocji. Emocje są nieodłączną częścią sportu, a każdy zawodnik zna ich pełny wachlarz. Dziś kilka słów o Kuusamo. Pewnie dobrze obstawilibyście, po których konkursach czuję radość, złość, smuteczek, czy dumę. Ale niezależnie od wyników Ruka wywołuje wielką ekscytację - czytamy we wpisie Stocha.

- To zazwyczaj pierwsze, wyczekiwane spotkanie z prawdziwą zimą. Z jej odgłosami (uwielbiam skrzypiący śnieg), z jej specyficznym zapachem zamarzniętego powietrza, z jej widokiem drzew w czapkach z Kamilandu... W czapach ze śniegu, sprawdzam czy czytacie. Zawsze przyjazd tutaj sprawia mi wielką radość. Życzę Wam dobrych emocji, zwłaszcza podczas kibicowania - dodał legendarny skoczek.

Sonda
Czy Kamil Stoch wygra Puchar Świata w sezonie 2022/23?
Dawid Kubacki po dwóch wygranych PŚ w Wiśle
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze