Karolina Małysz ujawniła, jak poznała męża! Tego nie spodziewał się nikt

2021-09-25 18:58
Ślub Karoliny Małysz. Tak wyglądało wesele
Autor: Instagram / ZRZUT EKRANU Ślub Karoliny Małysz. Tak wyglądało wesele

O rodzinie Małyszów jest w ostatnim czasie wyjątkowo głośno. Kiedyś znane głównie z sukcesów sportowych w skokach narciarskich Adama, teraz same wzbudzają zainteresowanie wielu Polaków. Żona „Orła z Wisły”, Izabela, wzięła udział w popularnym „Tańcu z Gwiazdami”. Z kolei córka, Karolina, wyszła niedawno za mąż, a wydarzeniem tym żyła cała Polska. Teraz świeżo upieczona mężatka wyznała, jak wyglądały początki jej znajomości z ukochanym.

Ta wiadomość spadła niczym grom z jasnego nieba. Na początku września wyszło na jaw, że córka Adama Małysza bierze ślub. Od dawna było wiadomo, że jest ona zaręczona, a jej wybrankiem jest Kamil. Nie brakowało plotek dotyczących terminu ceremonii, jednak nie można było potwierdzić żadnej z nich. Zakochana para starała się ukryć wszystkie szczegóły tak długo, jak było to możliwe. W końcu jednak informacja ta stała się publiczna, a temat Karoliny Małysz i jej zamążpójścia interesował miliony Polaków. Minęło już kilka tygodni od kiedy stanęli oni na ślubnym kobiercu, spędzają teraz czas podczas podróży poślubnej, ale ich losy dalej są tematem wielu dyskusji.

Karolina Małysz w odważnym kostiumie kąpielowym, o którym marzą kobiety. Gorące zdjęcie córki Małysza poruszyło lawinę

Wesele Karoliny Małysz było wspaniałe, a poniżej możesz zobaczyć, jak bawili się goście

Niespodziewana przeszłość Karoliny i jej męża

Karolina bardzo dba o swój profil na Instagramie, który obserwuje ponad 28 tysięcy użytkowników. Regularnie zamieszcza tam posty oraz instastories, na wielu z nich jest ze swoim mężem, Kamilem. Podczas miodowego miesiąca znalazła ona czas, by przeprowadzić sesję Q&A [pytania i odpowiedzi - przyp. red.], a fani zasypali ją wieloma pytaniami. Odzew był tak duży, że córka Małysza musiała usunąć post, który służył do kontaktu z nią, gdyż nie była w stanie odpowiedzieć na wszystkie poruszone kwestie. Przez wiele z nich przewijał się motyw ślubu, a dziewczyna nie unikała odpowiedzi, lecz szczerze opowiadała swoim obserwatorom o różnych sytuacjach.

Justyna Żyła wyznała swój sekret. Opinie na ten temat są podzielone

Poza samą ceremonią, przygotowaniami, emocjami, wielu użytkowników interesowała relacja Karoliny z Kamilem. Dopytywali się oni o ich przeszłość, a także przyszłość. Jedno z pytań dotyczyło miejsca, w którym zakochani się poznali, a córka Małysza zszokowała. Okazuje się, że przyszli małżonkowie pierwszą styczność mieli ze sobą już w przedszkolu! Karolina dodała później, że zna swojego męża już 20 lat, a parą są oni od 8 lat. Jest to okres, który robi wrażenie, gdyż dziewczyna ma dopiero 24 lata. Taka długość związku z Kamilem pokazuje, że są oni szczęśliwie zakochani, a sam ślub był jedynie formalnością.

Karolina Małysz o poznaniu z mężem
Autor: Instagram/Karolina Małysz Karolina Małysz o poznaniu z mężem
Sonda
Czy podoba Ci się Karolina Małysz?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze